Zamknij

Ariana Grande z tytułem Kobiety Roku 2018. Rozkleiła się w trakcie odbierania nagrody [WIDEO]

Redakcja
07.12.2018 11:14
Ariana Grande
fot. Youtube (Billboard)

W czwartek Ariana Grande została nagrodzona tytułem Kobiety Roku 2018 przez magazyn „Billboard”. Podczas odbierania nagrody artystka wygłosiła krótką przemowę. Nie ukrywała wzruszenia. Przyznała, że ten rok był jednocześnie jednym z najlepszych w jej karierze i jednym z najgorszych w życiu.

Magazyn „Billboard” przyznał Arianie Grande tytuł Kobiety Roku 2018. W czwartek gwiazda odebrała statuetkę podczas specjalnej gali. Wyraźnie zdenerwowana i onieśmielona brawami 25-latka zdecydowała się wygłosić krótką przemowę. Grande niejednokrotnie z trudem powstrzymywała wzruszenie i była gotowa wybuchnąć płaczem.

To interesujące, że ten rok był jednym z najlepszych w mojej karierze i najgorszych w moim życiu. Nie mówię tego, by zdobyć współczucie. Wspominam o tym, ponieważ wydaje mi się, że wiele osób spojrzałoby teraz na kogoś z moją pozycją — Kobietę Roku i artystkę u szczytu kariery — i pomyślało: „Ona naprawdę się pozbierała, ona ma wszystko” — powiedziała Ariana Grande i kontynuowała, powstrzymując jednocześnie napływające łzy: „Faktycznie, ale jeśli chodzi o moje życie prywatne, to nie mam pojęcia, co robię. Chcę jedynie powiedzieć, że jeśli kompletnie nie wiesz, co przyniesie kolejny rozdział w życiu, nie jesteś osamotniony”.

Ostatnie lata nie były łatwe dla Ariany Grande. W 2017 roku doszło do tragicznego zamachu terrorystycznego po jej koncercie w Manchesterze. Później rozstała się ze swoim chłopakiem Mac Millerem, który zmarł 7 września 2018 roku. Raper przedawkował narkotyki. Niedawno piosenkarka poinformowała, że zakończyła związek z Petem Davidsonem. Para była zaręczona.

Ariana Grande zakończyła przemowę słowami: „Z niecierpliwością czekam, aby nauczyć się dawać trochę miłości i przebaczenia sobie, zamiast innym ludziom, co w przeszłości robiłam tak lekkomyślnie i łatwo. Mam wszystko, o czym marzyłam. Odkryłam, że rzeczy i ludzie, których zawsze miałam obok, sprawiają, że jestem najszczęśliwsza”.

Zobacz także

Nowa płyta Ariany Grande

W rozmowie z magazynem „Billboard” Ariana Grande potwierdziła, że od pewnego czasu pracuje w studiu nad nowym albumem, który ma roboczy tytuł „Thank U, Next”.

Tak właśnie nazywa się również najnowszy singiel piosenkarki. Oficjalny teledysk do „Thank U, Next” pobił wszelkie rekordy popularności. W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery klip obejrzano ponad 50 milionów razy na YouTube, co jest najlepszym wynikiem w historii tego serwisu. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK