Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ariana Grande została wybrana Kobietą Roku według magazynu „Billboard”

07.11.2018 11:44

Ariana Grande została wybrana Kobietą Roku przez prestiżowy amerykański magazyn „Billboard”. Piosenkarka odbierze wyróżnienie podczas uroczystej gali „Women in Music”, która odbędzie się w grudniu w Nowym Jorku.

Ariana Grande fot. AFP/EAST NEWS

Ariana Grande wybrana Kobietą Roku

Ariana Grande z tytułem Kobiety Roku według magazynu „Billboard”. Corocznie prestiżowe pismo przyznaje to wyróżnienie artystkom, których osiągnięcia można uznać za wyjątkowe i inspirujące dla innych kobiet. W przeszłości nagrodzono już m.in. Madonnę, Selenę Gomez, Taylor Swift czy Beyoncé.

Ariana Grande jest gwiazdą działającą na swoich własnych warunkach, nieskłaniającą się nigdy ku konkretnym muzycznym trendom czy ścieżkom w branży. Pewna w swoich własnych przekonaniach, konsekwentnie broni siebie i swoich decyzji w świecie, który często nie jest przychylny dla takiej siły u młodych kobiet. Ma odwagę, tworzy obecnie najlepszą muzykę swojej karierze i absolutnie zasługuje na tytuł Kobiety Roku — czytamy w oświadczeniu Rossa Scarano, wiceprezydenta działu content magazynu „Billboard”.

Piosenkarka została doceniona za swoją bogatą i pełną sukcesów dyskografię. Warto dodać, że aż trzy albumy Ariany Grande znalazły się na samym szczycie amerykańskiej listy bestsellerów. „Billboard” wspomniał także o działalności społecznej 25-latki. Amerykanka chętnie wspiera m.in. inicjatywy na rzecz równości płci, praw osób LGBTQ, antyrasizmu czy poprawy przepisów dotyczących dostępu do broni w USA. Po tragicznym zamachu w Manchesterze artystka zorganizowała wielki charytatywny koncert, z którego dochód trafił na konto fundacji „We Love Manchester Emergency Fund”.

Ariana Grande i nowy singiel „Thank U, Next”

Ariana Grande zaskoczyła swoich fanów. W sieci pojawił się jej nowy singiel „Thank U, Next”, który jest najprawdopodobniej pierwszą zapowiedzią nowego albumu o tym samym tytule. Niedawno artystka zdradziła, że jeszcze w tym roku planuje wydać kolejną płytę, mimo że ostatni krążek „Sweetener” ukazał się w sierpniu.

W nowej piosence artystka śpiewa o swoich byłych chłopakach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK

Oceń