Zamknij

Ariana Grande została wybrana Kobietą Roku według magazynu „Billboard”

Redakcja
07.11.2018 11:44
Ariana Grande
fot. AFP/EAST NEWS

Ariana Grande została wybrana Kobietą Roku przez prestiżowy amerykański magazyn „Billboard”. Piosenkarka odbierze wyróżnienie podczas uroczystej gali „Women in Music”, która odbędzie się w grudniu w Nowym Jorku.

Ariana Grande wybrana Kobietą Roku

Ariana Grande z tytułem Kobiety Roku według magazynu „Billboard”. Corocznie prestiżowe pismo przyznaje to wyróżnienie artystkom, których osiągnięcia można uznać za wyjątkowe i inspirujące dla innych kobiet. W przeszłości nagrodzono już m.in. Madonnę, Selenę Gomez, Taylor Swift czy Beyoncé.

Ariana Grande jest gwiazdą działającą na swoich własnych warunkach, nieskłaniającą się nigdy ku konkretnym muzycznym trendom czy ścieżkom w branży. Pewna w swoich własnych przekonaniach, konsekwentnie broni siebie i swoich decyzji w świecie, który często nie jest przychylny dla takiej siły u młodych kobiet. Ma odwagę, tworzy obecnie najlepszą muzykę swojej karierze i absolutnie zasługuje na tytuł Kobiety Roku — czytamy w oświadczeniu Rossa Scarano, wiceprezydenta działu content magazynu „Billboard”.

Piosenkarka została doceniona za swoją bogatą i pełną sukcesów dyskografię. Warto dodać, że aż trzy albumy Ariany Grande znalazły się na samym szczycie amerykańskiej listy bestsellerów. „Billboard” wspomniał także o działalności społecznej 25-latki. Amerykanka chętnie wspiera m.in. inicjatywy na rzecz równości płci, praw osób LGBTQ, antyrasizmu czy poprawy przepisów dotyczących dostępu do broni w USA. Po tragicznym zamachu w Manchesterze artystka zorganizowała wielki charytatywny koncert, z którego dochód trafił na konto fundacji „We Love Manchester Emergency Fund”.

Ariana Grande i nowy singiel „Thank U, Next”

Ariana Grande zaskoczyła swoich fanów. W sieci pojawił się jej nowy singiel „Thank U, Next”, który jest najprawdopodobniej pierwszą zapowiedzią nowego albumu o tym samym tytule. Niedawno artystka zdradziła, że jeszcze w tym roku planuje wydać kolejną płytę, mimo że ostatni krążek „Sweetener” ukazał się w sierpniu.

W nowej piosence artystka śpiewa o swoich byłych chłopakach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK