Zamknij

Ariana Grande zaczęła trasę koncertową. Ważna informacja w sprawie koncertu w Polsce

Piotr Krajewski
19.03.2019 14:58
Ariana Grande w Polsce ważna informacja w sprawie koncertu w Krakowie
fot. mat. prasowe (Alfredo Flores)

Ariana Grande ruszyła w trasę koncertową „Sweetener World Tour”, w ramach której odwiedzi także Polskę. Organizatorzy występu Ariany Grande w Polsce przekazali ważną informację dla wszystkich uczestników koncertu. Pojawiły się szczegóły na temat rzeczy, które będzie można wnieść do TAURON Areny Kraków.

Ariana Grande w Polsce 2019: ważna informacja w sprawie koncertu w Krakowie

Ariana Grande rozpoczęła trasę koncertową, w ramach której zagra 80 koncertów na całym świecie. Amerykańska gwiazda wystąpi również w naszym kraju. Koncert Ariany Grande w Polsce odbędzie się 9 września w Krakowie. Mimo że do wydarzenia pozostało jeszcze kilka miesięcy, organizatorzy zdecydowali się przekazać ważną informację dla wszystkich uczestników koncertu Ariany Grande w Polsce.

Każdy uczestnik koncertu może mieć ze sobą 1 torbę: torby MUSZĄ być w 100% przezroczyste, torby mogą być wykonane z przeźroczystego plastiku, winylu lub PVC, torby nie mogą być większe niż format A4 — czytamy w oficjalnym komunikacie Live Nation.

Przezroczyste torby to wciąż rzadkość na muzycznych wydarzeniach. Po tragicznym zamachu w Manchesterze Ariana Grande i jej współpracownicy zwracają jednak ogromną uwagę na kwestie bezpieczeństwa podczas koncertów. Tego typu torby mają pomóc ochronie w dokładniejszym sprawdzaniu wszystkich uczestników.

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles z 1964 roku. W jednym z marcowych notowań amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100 trzy utwory z jej nowej płyty „Thank U, Next” znalazły się na trzech pierwszych miejscach.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK