Zamknij

Zabawna wpadka Ariany Grande w trakcie występu. Omal się nie przewróciła! [WIDEO]

Redakcja
08.11.2018 12:14
Ariana Grande
fot. Youtube screen

Ariana Grande rozpoczęła promocję swojego najnowszego singla „Thank U, Next”, który niespodziewanie wydała na początku listopada. Artystka wystąpiła z utworem w popularnym programie Ellen DeGeneres. W trakcie występu 25-latka zaliczyła wpadkę. Schodząc z krzesła, omal nie przewróciła się na ziemię.

Ariana Grande: wpadka w trakcie występu

Ariana Grande wystąpiła w niezwykle popularnym programie Ellen DeGeneres. Zaprezentowała tam po raz pierwszy na żywo swój najnowszy singiel „Thank U, Next”, który bije właśnie rekordy popularności w internecie.

Artystka pojawiła się w programie razem z dwuosobowym chórem. Podczas występu inspirowanego słynną sceną z filmu „Zmowa pierwszych żon” (m.in. z Diane Keaton) Ariana Grande weszła na krzesło w wysokich białych kozakach.

W trakcie schodzenia zachwiała się i omal nie przewróciła na oczach widzów. Jej zabawną reakcją zachwycają się internauci. Piosenkarka krzyknęła „O mój Boże” i chwilę później zaśmiała się z całej sytuacji.

Ariana Grande i nowy teledysk do piosenki „Breathin”

Choć Ariana Grande wydała właśnie nowy utwór „Thank U, Next”, promuje jednocześnie także inny singiel zatytułowany „Breathin”. Do utworu promującego płytę „Sweetener” ukazał się właśnie oficjalny teledysk. Internauci twierdzą, że jeden kadr ujawnia tytuły piosenek z kolejnej płyty Grande.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK