Zamknij

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles. Niesamowity sukces piosenkarki

Redakcja
20.02.2019 16:50
Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles. Niesamowity sukces piosenkarki
fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles z 1964 roku. W najnowszym notowaniu amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100 trzy utwory z jej nowej płyty „Thank U, Next” znalazły się na trzech pierwszych miejscach.

Ariana Grande wyrównała rekord The Beatles

Ariana Grande tworzy historię. 25-letnia piosenkarka wyrównała właśnie wielki rekord The Beatles, który legendarny zespół z Liverpoolu ustanowił w 1964 roku.

W najnowszym notowaniu Billboard Hot 100, najważniejszej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych, trzy piosenki z nowej płyty Ariany Grande znalazły się na trzech pierwszych miejscach. Są to kolejno „7 Rings”, „Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored” i “Thank U, Next”.

>> Ariana Grande jako dziecko. Pokazała słodkie zdjęcia z dzieciństwa!

Taki wynik wcześniej osiągnęła jedynie grupa The Beatles w 1964 roku, kiedy ich utwory „Can't Buy Me Love”, „Twist and Shout” i „Do You Want to Know a Secret” okupowały trzy pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych.

Ariana Grande wyznała na Instagramie, że nie mogła uwierzyć w informację o rekordzie. Była przekonana, że fani zrobili jej po prostu żart.

Śmiałam się, kiedy to zobaczyłam, ponieważ myślałam, że zrobiliście fotomontaż. Dziękuję Wam z całego serca — napisała Ariana Grande.

Ariana Grande: nowa płyta „Thank U Next”

Ariana Grande wydała ostatnio nowy album „Thank U, Next”, który jest już piątą płytą w karierze 25-letniej gwiazdy ze Stanów Zjednoczonych. Promowały go dotąd bijący rekordy popularności utwór tytułowy i hitowy singiel „7 Rings”. Na nowym albumie Ariany Grande znalazło się łącznie 12 premierowych piosenek. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK