Teraz gramy

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles. Niesamowity sukces piosenkarki

20.02.2019 16:50

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles z 1964 roku. W najnowszym notowaniu amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100 trzy utwory z jej nowej płyty „Thank U, Next” znalazły się na trzech pierwszych miejscach.

Ariana Grande wyrównała wielki rekord The Beatles. Niesamowity sukces piosenkarki fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande wyrównała rekord The Beatles

Ariana Grande tworzy historię. 25-letnia piosenkarka wyrównała właśnie wielki rekord The Beatles, który legendarny zespół z Liverpoolu ustanowił w 1964 roku.

W najnowszym notowaniu Billboard Hot 100, najważniejszej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych, trzy piosenki z nowej płyty Ariany Grande znalazły się na trzech pierwszych miejscach. Są to kolejno „7 Rings”, „Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored” i “Thank U, Next”.

>> Ariana Grande jako dziecko. Pokazała słodkie zdjęcia z dzieciństwa!

Taki wynik wcześniej osiągnęła jedynie grupa The Beatles w 1964 roku, kiedy ich utwory „Can't Buy Me Love”, „Twist and Shout” i „Do You Want to Know a Secret” okupowały trzy pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych.

Ariana Grande wyznała na Instagramie, że nie mogła uwierzyć w informację o rekordzie. Była przekonana, że fani zrobili jej po prostu żart.

Śmiałam się, kiedy to zobaczyłam, ponieważ myślałam, że zrobiliście fotomontaż. Dziękuję Wam z całego serca — napisała Ariana Grande.

Ariana Grande: nowa płyta „Thank U Next”

Ariana Grande wydała ostatnio nowy album „Thank U, Next”, który jest już piątą płytą w karierze 25-letniej gwiazdy ze Stanów Zjednoczonych. Promowały go dotąd bijący rekordy popularności utwór tytułowy i hitowy singiel „7 Rings”. Na nowym albumie Ariany Grande znalazło się łącznie 12 premierowych piosenek. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK 

Oceń