Zamknij

Ariana Grande zawiesiła trasę!

Redakcja
23.05.2017 08:44
Ariana Grande zawiesiła trasę!
fot. ons.pl

Ariana Grande prawdopodobnie odwoła koncerty po po ataku w Manchesterze.

Koncert Ariany Grande w Łodzi prawdopodobnie nie odbędzie się

W związku z atakiem w Manchesterze Ariana Grande prawdopodobnie zdecyduje się odwołać koncerty i dalszą trasę Dangerous Woman Tour 2017. Scooter Braun napisał na Twitterze:

– Opłakujemy życie dzieci i ich bliskich, które zginęły w tym tchórzliwym ataku. Prosimy wszystkich, aby pomogli ofiarom, ich rodzinom i wszystkim dotkniętym zamachem – można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Następny koncert miał odbyć się już 25 maja w Londynie. Prawdopodobnie żaden z koncertów w ramach trasy Dangerous Woman Tour 2017 nie odbędzie się, choć na razie to jedynie informacje nieoficjalne.

W Polsce Ariana Grande miała wystąpić w Łodzi. Koncert zaplanowany był na 31 maja, a następny na 1 czerwca. Reszta koncertów ma odbyć się w miastach takich jak:

Frankfurt nad Menem

Zurych

Paryż

Lyon

Lizbona

Barcelona

Rzym

Turyn

Organizatorzy na razie oficjalnie nie podali informacji, czy koncerty na pewno się nie odbędą. Według nieoficjalnych informacji, zostaną odwołane.

Portal tmz.com napisał, powołując się na źródła, że „artystka i jej zespół przyjrzą się harmonogramowi koncertów i wrócą na scenę, gdy będą na to emocjonalnie gotowi". Oficjalnie ani menadżerowie artystki, ani organizator koncertów - agencja Live Nation nie wypowiedzieli się, co dalej z trasą koncertową.

Eventim zawiesiło sprzedaż biletów na koncert piosenkarki.

RadioZET.pl/SI