Zamknij

Ariana Grande zawiesza karierę? Zasugerowała, że planuje przerwę od muzyki

Piotr Krajewski
29.10.2019 15:21
Ariana Grande zawiesza karierę zasugerowała że planuje przerwę od muzyki
fot. Instagram

Ariana Grande chce zawiesić karierę? Po ostatnich wpisach piosenkarki, które pojawiły się w mediach społecznościowych, wielu fanów twierdzi, że 26-latka zasugerowała, iż planuje zrobić sobie dłuższą przerwę. Ariana Grande napisała, że jest wykończona.

Ariana Grande zawiesza karierę? Planuje przerwę od muzyki

Ariana Grande pracuje intensywnie od dłuższego czasu. W ciągu ostatnich dwóch lat wydała dwie płyty, mnóstwo singli, dała setki występów i musiała zmierzyć się z przykrymi dramatami w życiu prywatnym. Po tragicznym w skutkach zamachu terrorystycznym w Manchesterze i śmierci byłego chłopaka, rapera Mac Millera u wokalistki pojawiły się poważne problemy psychiczne, m.in. zespół stresu pourazowego.

W ostatnim czasi piosenkarka zaangażowała się w kolejny projekt. Stworzyła ścieżkę dźwiękową do nowego filmu o Aniołkach Charliego, z której pochodzi m.in. piosenka "Don’t Call Me Angel", nagrana przez Arianę Grande, Miley Cyrus i Lanę Del Rey. Soundtrack ukaże się już 1 listopada.

W najnowszych wpisach w mediach społecznościowych Ariana Grande wyraźnie zasugerowała swoim fanom, że ostatnie miesiące w jej życiu były niezwykle intensywne i planuje zawiesić karierę na pewien czas.  

Przysięgam, że skończyłam prace nad soundtrackiem. Po jego premierze zostawię Was samych, potrzebuję pier****nej drzemki — napisała gwiazda na Twitterze i skomentowała żartobliwego mema jednego z fanów: „Ja czująca się zbyt wyeksponowana i wykończona kontra ja kreatywna i kochająca to, co robię”.

W kolejnym wpisie Ariana Grande przyznała wprost, że planuje dłuższą przerwę: „Po premierze ścieżki dźwiękowej zostawiam Was samych na trochę. Kocham Was”.

Czy spekulacje na temat zawieszenia kariery przez Arianę Grande okażą się prawdziwe? Przekonamy się o tym w ciągu najbliższych tygodni.

RadioZET.pl/PK