Zamknij

Artem Furman dzisiaj. Tak wygląda obecnie zwycięzca polskiego "X Factora" [FOTO]

Piotr Krajewski
03.07.2019 14:46
Artem Furman zwycięzca X Factora co dziś robi i jak wygląda zdjęcia
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Artem Furman wygrał „X Factor” w 2014 roku. Tuż po zwycięstwie w programie mówiło się, że artysta zrobi wielką karierę jak chociażby Dawid Podsiadło. Tak się jednak nie stało, a słuch po sympatycznym Ukraińcu zaginął. Co dziś robi i jak wygląda Artem Furman? Okazuje się, że wokalistę można spotkać w różnych polskich miastach, gdzie gra na ulicach.

Artem Furman w 2019: co dziś robi zwycięzca X Factora?

Artem Furman miał być kolejnym objawieniem polskiej sceny muzycznej. Tak przynajmniej mówiło się po jego wielkim zwycięstwie w czwartej i dotąd ostatniej edycji polskiego „X Factora”.

W trakcie programu swoim wokalem zachwycił niejednokrotnie widzów i jurorów, a w wielkim finale miał okazję zaśpiewać w duecie ze słynną Jessie Ware, która zachwycała się jego talentem. Niektórzy twierdzili nawet, że Ukrainiec odniesie podobny sukces jak Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska czy Dawid Podsiadło.

Artem Furman i Jessie Ware
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kariera Artema Furmana nie zdołała się jednak rozwinąć. Niedługo po wygranej w „X Factorze” muzyk zupełnie przepadł i nie wydał nawet debiutanckiej płyty, na którą wielu słuchaczy czekało.

Co dziś robi Artem Furman? Okazuje się, że urodzony na Ukrainie artysta nie porzucił muzyki. Wokalista często występuje na ulicach polskich miast, gdzie chętnie gra dla turystów i przechodniów. Od niedawna Artem zaczął prowadzić konto na Instagramie. W ostatnim czasie występował m.in. w Warszawie, Kołobrzegu, Sopocie czy Toruniu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK