Zamknij

Artur Rojek pokazał kulisy trasy promującej album "Kundel" i zapowiedział kolejne koncerty [WIDEO]

28.05.2021 11:33
Artur Rojek
fot. ROBERT WOZNIAK/Polska Press/East News

Artur Rojek zabiera swoich fanów za kulisy ostatniej trasy promującej jego solowy album "Kundel". Muzyk opublikował nagranie podsumowujące koncerty oraz zapowiedział kolejne występy.

Artur Rojek, podobnie jak reszta artystów na całym świecie, w związku z pandemią koronawirusa nie mógł koncertować. Muzyk przerwał swoją jesienną trasę, podczas której promował najnowszy solowy materiał.

Artur Rojek promuje album "Kundel". Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Album "Kundel" ukazał się 13 marca 2020 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno fanów twórczości muzyka, jak i krytyków. Każdy, kto od już przeszło roku zapętla kawałki z "Kundla" w swoich odtwarzaczach, zapewne chciałby usłyszeć numery również na żywo. Wkrótce pojawi się ku temu okazja.

Artur Rojek zapowiedział serię koncertów w całej Polsce.

"Uwielbiam grać na żywo. Scena i bezpośredni kontakt z Wami to emocje nie do zastąpienia. Dlatego bardzo się cieszę, że powoli wracamy do tych spotkań" - pisze Rojek.

Najbliższe koncerty:

  • 29.05 Kraków, ICE Congress Centre
  • 1.06 Warszawa, COS Torwar
  • 5.06 Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  • 6.06 Szczecin, Filharmonia im. Karłowicza
  • 13.06 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
  • 2.07 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
  • 3.07 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

Artur Rojek zdradza kulisy jesiennej trasy koncertowej [WIDEO]

Jednak zanim Rojek powróci na scenę, muzyk przygotował dla fanów niespodziankę. Artysta opublikował w sieci nagranie podsumowujące jego jesienne koncerty. Na wideo możemy zobaczyć kulisy występów muzyka.

"Przygotowaliśmy dla Was specjalne video z jesiennej trasy, gdzie staraliśmy się pokazać chociaż trochę tego, co dzieje się podczas koncertów. Mam nadzieję, że wzruszycie się tak samo jak ja, gdy będziecie to oglądać" - zapowiada film artysta.