Zamknij

Artyści przeciw nienawiści: Justyna Steczkowska chce wystąpić w koncercie

Redakcja
25.01.2019 15:26
Artyści przeciw nienawiści: Justyna Steczkowska chce wystąpić w koncercie
fot. mat. prasowe

Justyna Steczkowska jest chętna wziąć udział w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”, który jest obecnie w fazie przygotowań. To kolejna wielka gwiazda polskiej muzyki zainteresowana tym wydarzeniem. Justyna Steczkowska opublikowała swoje oświadczenie na Instagramie.

Artyści przeciw nienawiści: Justyna Steczkowska chce wziąć udział w koncercie

Justyna Steczkowska chce wziąć udział w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”, którego pomysł podsunęła niedawno Doda na swoim Instagramie. Jej apel zainteresował wielu polskich artystów. Obecnie trwają prace nad organizacją wydarzenia.

Zobacz także

W mediach społecznościowych Justyna Steczkowska opublikowała oświadczenie, w którym wyraziła zainteresowanie koncertem „Artyści przeciw nienawiści”.

Nie zabraknie mnie w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. To oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu, w którym nie będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy — pisze Justyna Steczkowska i dodaje: — Jeśli mogę w czymś pomóc przy koncercie oprócz śpiewania, to zgłaszam się na ochotnika.

Artyści przeciw nienawiści: gdzie i kiedy koncert, kto wystąpi?

W koncercie „Artyści przeciw nienawiści” wystąpi wielu polskich artystów. Na oficjalnym profilu inicjatywy na Instagramie pojawiła się lista gwiazd, które chcą wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Są to m.in. Grzegorz Hyży, Margaret, Sarsa, Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Filip Lato, Natalia Szroeder czy Bajm. Nie wystąpią na pewno Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie i kiedy obędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Jak poinformowała Doda w rozmowie z Radiem ZET, muzycy chcieliby zorganizować wydarzenie w Gdańsku. Niewykluczone też, że koncert będzie transmitowany w telewizji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK