Artyści przeciw nienawiści: ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Łodzi

05.02.2019 10:22

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się już w tym miesiącu w Łodzi. We wtorek ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie, w trakcie którego wystąpią m.in. Doda, Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Margaret, Filip Lato czy Sarsa.

Artyści przeciw nienawiści koncert bilety fot. mat. prasowe / Instagram (artyści przeciw nienawiści)

Artyści przeciw nienawiści: BILETY na koncert

Bilety na koncert „Artyści przeciw nienawiści” trafiły do sprzedaży. Wejściówki w cenie 50 złotych można kupić na stronie ebilet.pl.

Każdy bilet niezależnie od strefy i miejsca kosztuje 50 zł, to dzięki Wam mamy nadzieje, na powodzenie koncertu. Cały przychód z biletów przeznaczony jest na organizację koncertu — napisali organizatorzy na Instagramie.

Artyści przeciw nienawiści: kiedy i gdzie się odbędzie koncert, kto wystąpi?

„Artyści przeciw nienawiści” to nazwa koncertu, który zostanie zorganizowany 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi

Kto wystąpi na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”? Organizatorzy opublikowali zdjęcia wykonawców, którzy na pewno pojawią się na scenie w Atlas Arenie w Łodzi.

Potwierdzono, że uczestnikami będą: Maryla Rodowicz, Marcin Wyrostek, Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Sarsa, Cleo, Nick Sinckler, Patricia Kazadi, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Kasia Moś, Gromee, Golec uOrkiestra, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Marina, Antek Smykiewicz, Sound'n'Grace, Magda Bereda, Enej, Jula, Filip Lato, Doda, Leszek Stanek, Zouzy, Łobuzy, Szaszan, Ola Nizio, Clodie, Magdalena Tul, Agnieszka Twardowska, Arek Kłusowski, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Stachursky, IRA oraz Andrzej Krzywy i De Mono

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń