Zamknij

Artyści przeciw nienawiści: gdzie i kiedy odbędzie się koncert? Znamy datę i miejsce

Redakcja
01.02.2019 10:30
Artyści przeciw nienawiści gdzie i kiedy koncert DATA MIEJSCE
fot. Instagram (artyści przeciw nienawiści)

„Artyści przeciw nienawiści” — taką nazwę nosi koncert, który zostanie zorganizowany przez polskich muzyków. Właśnie potwierdzono, że wydarzenie się odbędzie. Organizatorzy poinformowali o szczegółach. Poznaliśmy datę i miejsce koncertu „Artyści przeciw nienawiści”.

„Artyści przeciw nienawiści”: gdzie i kiedy koncert? DATA, MIEJSCE

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się już niedługo. Gdzie i kiedy? Organizatorzy opublikowali szczegóły na temat daty i miejsca wydarzenia. Pokazano także oficjalny plakat promujący akcję.

Zobacz także

W mediach społecznościowych poinformowano, że koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Nie wiadomo na ten moment, kto na pewno wystąpi i ile będą kosztować bilety. Kolejne szczegóły na temat wydarzenia będą pojawiać się w kolejnych dniach.

Koncert WSZYSTKICH ARTYSTÓW, ponad podziałami — zapowiadają organizatorzy koncertu „Artyści przeciw nienawiści”.

W koncercie „Artyści przeciw nienawiści” wystąpi wielu polskich artystów. Na oficjalnym profilu inicjatywy na Instagramie pojawiła się lista gwiazd, które chcą wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Są to m.in. Doda, Grzegorz Hyży, Margaret, Sarsa, Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Filip Lato, Natalia Szroeder, Justyna Steczkowska czy Bajm. Nie wystąpią na pewno Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK