Zamknij

Artyści przeciw nienawiści: kto wystąpi na koncercie w Łodzi? Lista potwierdzonych artystów

Redakcja
01.02.2019 11:20
Artyści przeciw nienawiści: kto na pewno wystąpi w Łodzi? LISTA GWIAZD
fot. Piotr Molecki/East News

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się już 27 lutego w Łodzi. Poznaliśmy już pierwsze nazwiska wykonawców, którzy na pewno wystąpią w Atlas Arenie. Jak zapowiadają organizatorzy, nie jest to jednak koniec ogłoszeń.

„Artyści przeciw nienawiści” to nazwa koncertu, który zostanie zorganizowany 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

Artyści przeciw nienawiści: kto wystąpi na koncercie w Łodzi? [LISTA ARTYSTÓW]

Organizatorzy wydarzenia poinformowali już o pierwszych wykonawcach, którzy na pewno wystąpią w koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. Potwierdzono, że uczestnikami będą: Maryla Rodowicz, Marcin Wyrostek, Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Sarsa, Cleo, Nick Sinckler, Patricia Kazadi, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Popowska, Kasia Moś, Gromee, Golec uOrkiestra, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Marina, Antek Smykiewicz, Sound'n'Grace, Magda Bereda, Enej, Jula, Filip Lato, Doda, Leszek Stanek, Zouzy, Łobuzy, Szaszan, Ola Nizio, Clodie, Magdalena Tul, Agnieszka Twardowska, Arek Kłusowski, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Stachursky, IRA oraz Andrzej Krzywy i De Mono. 

Zobacz także

Nie jest to jednak kompletna lista uczestników koncertu „Artyści przeciw nienawiści”. W Łodzi pojawiają się także inne gwiazdy, o których organizatorzy poinformują w najbliższym czasie. Artykuł będzie aktualizowany.

Pomysł specjalnego wydarzenia organizowanego przez polskich artystów pojawił się po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. O stworzenie koncertu przeciw fali nienawiści i przemocy w Polsce zaapelowała Doda. Poparło ją wielu wykonawców.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl /PK