Zamknij

„Artyści przeciw nienawiści”: transmisja na żywo z koncertu w Łodzi. Gdzie oglądać?

Redakcja
27.02.2019 10:18
Artyści przeciw nienawiści transmisja na żywo z koncertu gdzie oglądać
fot. mat. prasowe / Instagram (artyści przeciw nienawiści)

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się już w środę, 27 lutego. W Atlas Arenie wystąpi ponad stu artystów, m.in. Doda, Grzegorzy Hyży, Bajm i Margaret. Wiadomo już, że będzie transmisja koncertu „Artyści przeciw nienawiści” w internecie. Sprawdźcie, gdzie i o której możecie obejrzeć występy z Łodzi.

Artyści przeciw nienawiści: transmisja na żywo koncertu

Poznaliśmy szczegóły transmisji koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, który odbędzie się 27 lutego w Łodzi. Okazuje się, że wydarzenie w Atlas Arenie będzie można obejrzeć online. W internecie pojawi się specjalna transmisja na żywo koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, którą udostępni portal Onet.pl i serwis Ipla.

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do 22:00.

>> Artyści przeciw nienawiści: BILETY. Gdzie kupić bilety na koncert? [CENA]

Artyści przeciw nienawiści: kto wystąpi i poprowadzi koncert?

Kto wystąpi na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”? Organizatorzy opublikowali zdjęcia wykonawców, którzy na pewno pojawią się na scenie w Atlas Arenie w Łodzi. Potwierdzono, że uczestnikami będą m.in. Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Sarsa, Cleo, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Enej, Jula, Filip Lato, Doda i Patrycja Markowska.

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” będzie współprowadził Damian Michałowski. Jego relacje z wydarzenia pojawią się na antenie Radia ZET.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK