ATB

ATB

ATB

Muzyczny producent i kompozytor, jeden z czołowych DJ-ów.

ATB to nazwa jaką w swoich produkcjach posługuje się Andre Tanneberger, który jest nie tylko muzycznym producentem i kompozytorem, ale i jednym z czołowych DJ-ów, zapraszanym do najsłynniejszych klubów na całym świecie. W ciągu całego roku Tanneberger bierze udział w największych imprezach DJ-skich.

Andre dał się poznać na rynku muzycznym dzięki dwóm świetnie przyjętym albumom "Movin Melodies" i "Two Worlds". Dzięki jego pomysłom zrobiło się głośno o takich wykonawcach jak choćby Sequential One.

Oprócz tego Andre Tanneberger od dawna współpracuje z Woody van Eyden'm znanym jako DJ'Bochumer. ATB odnosi sukcesy również jako specjalista od remixów. Z jego usług korzystały takie gwiazdy jak Technotronic, Future Breeze, Haddaway czy U 96, to właśnie Andre jest autorem klubowych wersji ich utworów.

Popularność ATB w Polsce rozpoczęła się od utworu "9PM Till I Come", Kolejny singiel ATB "Don't Stop", z równie "chwytliwym motywem" powtórzył ten sukces i również zdobył miano mega przeboju.

Produkcje muzyczne ATB rozpoznawane są od pierwszych taktów: doskonałą mieszankę taneczną tworzą house'owe rytmy zmiksowane z naturalnymi instrumentami.
Koncertową stronę jego działalności ilustruje seria składanek firmowana jego pseudonimem - "ATB The DJ - In The Mix".

oficjalna strona: www.atb-music.com