Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Charyzmatyczna wokalistka rockowa, felietonistka, jurorka w programie 'Mam Talent'.

Agnieszka Chylińska debiutowała w ’95 roku na Festiwalu w Opolu jako wokalistka jednego z najlepszych rockowych zespołów ubiegłej dekady, grupy O.N.A. Po ośmiu latach działalności, na którą złożyło się pięć studyjnych płyt (wszystkie zyskały status złotych i platynowych), zespół rozpadł się, a Agnieszka postanowiła kontynuować swoją rockową drogę w założonej przez siebie grupie „Chylińska.”

Jednak po wydaniu płyty „Winna”, która miała swoją premierę w 2005 roku, zespół przestał istnieć, a Agnieszka zdecydowała się zniknąć z muzycznego rynku, by założyć rodzinę. Artystka znana ze swojego charakterystycznego głosu i kontrowersyjnych wypowiedzi, nazywana przez wielu ikoną polskiego rocka, powróciła po pięciu latach przerwy wraz z nowym materiałem, współtworzonym ze znanym producenckim teamem Planem B.

Płyta „Modern Rocking” zaskoczyła swoim nowoczesnym popowym brzmieniem zarówno fanów dotychczasowej twórczości artystki, jak i tych, którzy po jej wcześniejsze płyty nigdy wcześniej nie sięgali. Wśród wielu głosów sprzeciwu jak i aprobaty dla nowego kierunku muzycznego i wizerunkowego artystki, Agnieszka Chylińska udowodniła jednak, że bez względu na nurt muzyczny uprawiany przez nią w danym momencie, prezentuje ona zawsze muzykę na najwyższym poziomie zarówno pod względem kompozycji, produkcji jak i możliwości wokalnych, które w przypadku najnowszej płyty okazują się być nieograniczone.

Płyta Modern Rocking okazała się wielkim sukcesem, już przed premierą zyskując pułap Złotej Płyty, zaś po 3 tygodniach Platynowej Płyty.

Poza działalnością artystyczna, Agnieszka jest jurorką największego hitu telewizyjnego MAM TALENT w TVN.

Prywatnie, szczęśliwa mam 4-letniego Rysia, obecnie oczekuje drugiego dziecka.

oficjalna strona Agnieszki: chylinska.com