Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 75022, ID obiektu: 76597

Ava Max

Ava Max

Ava Max

Max Ava

Ava Max to nowe odkrycie na kobiecej scenie pop! Obdarzona wyjątkowym głosem  i stylem artystka pochodzi z Virginii, gdzie wychowywała się w rodzinie albańskich imigrantów, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia kraju ze względów politycznych.

Zdolności muzyczne odziedziczyła po swojej matce, która była śpiewaczką operową. Od dziecka brała udział w lokalnych konkursach talentów.  W młodym wieku postanowiła wyprowadzić się do Los Angeles, aby spełnić swoje marzenia o międzynarodowej karierze.

 dostarczone przez plista

Po solowych singlach „My Way” i „Not Your Barbie Girl” nawiązała współpracę z samym Davidem Guettą i zaśpiewała utwór „Let It Be” na jego najnowszym albumie „7”.

Najnowszy singiel artystki „Sweet But Psycho” został wyprodukowany przez laureata Grammy – Cirkuta (The Weeknd, Katy Perry, Rihanna) oraz napisany wspólnie z Madison Love (Camila Cabello, Halsey).

Obecnie króluje w serwisach streamingowych na całym świecie: miejsce 1. na globalnej liście Spotify Viral charts i # 6 w Polsce, 4. najczęściej odtwarzany utwór w serwisie Spotify w Szwecji – wszystkie te osiągnięcia świadczą tylko o jednym… że „Sweet But Psycho” zapowiada się na murowany hit tej jesieni!

Nazwa Klasa Sekcja Priorytet
Dokument Sweet But Psycho Album 1
Dokument So Am I Album 1
Dokument Torn Album 1
Dokument Salt Album 1