Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cheryl Cole

Cheryl Cole fot. Cheryl Cole

Cheryl Cole

Cheryl Cole jest pierwszą członkinią Girls Aloud - jednego z najlepszych brytyjskich zespołów pop.

Cheryl Cole jest pierwszą członkinią Girls Aloud - jednego z najlepszych brytyjskich zespołów pop.

Nagrała solową płytę, wzięła udział w reality show X Factor, dzięki któremu posiadła wiedzę jak stać się jedną z najważniejszych postaci show biznesu. Twardo stąpa po ziemi, mówi prosto z mostu co myśli, a jej urodzie niewielu potrafi się oprzeć.

W 2009 roku młoda wokalistka znalazła się w gronie największych gwiazd muzyki pop. Jej album "3 Words" dotarł na szczyty list przebojów i osiągnął status potrójnej platynowej płyty, osiągając nakład niespełna miliona egzemplarzy. Cheryl podczas ceremonii rozdania nagród Brits, otrzymała statuetkę w kategorii Najlepszy Singiel za "Fight For This Love".

Utwór ustanowił rekord najszybciej sprzedającego się singla roku! Piosenki Cole były grane przez rozgłośnie radiowe i telewizyjne, a single osiągnęły w Wielkiej Brytanii półtoramilionowe nakłady.Cheryl Cole była gościem specjalnym na trasie koncertowej Black Eyed Peas po Europie, zbierając doskonałe recenzje. Wokalistka występuję jako jurorka w programie "The X-Factor". Jest również ambasadorem L'Oreal Paris.

strona oficjalna: www.cherylcole.com