Cheryl Cole

Cheryl Cole fot. Cheryl Cole

Cheryl Cole

Cheryl Cole jest pierwszą członkinią Girls Aloud - jednego z najlepszych brytyjskich zespołów pop.

Cheryl Cole jest pierwszą członkinią Girls Aloud - jednego z najlepszych brytyjskich zespołów pop.

Nagrała solową płytę, wzięła udział w reality show X Factor, dzięki któremu posiadła wiedzę jak stać się jedną z najważniejszych postaci show biznesu. Twardo stąpa po ziemi, mówi prosto z mostu co myśli, a jej urodzie niewielu potrafi się oprzeć.

W 2009 roku młoda wokalistka znalazła się w gronie największych gwiazd muzyki pop. Jej album "3 Words" dotarł na szczyty list przebojów i osiągnął status potrójnej platynowej płyty, osiągając nakład niespełna miliona egzemplarzy. Cheryl podczas ceremonii rozdania nagród Brits, otrzymała statuetkę w kategorii Najlepszy Singiel za "Fight For This Love".

Utwór ustanowił rekord najszybciej sprzedającego się singla roku! Piosenki Cole były grane przez rozgłośnie radiowe i telewizyjne, a single osiągnęły w Wielkiej Brytanii półtoramilionowe nakłady.Cheryl Cole była gościem specjalnym na trasie koncertowej Black Eyed Peas po Europie, zbierając doskonałe recenzje. Wokalistka występuję jako jurorka w programie "The X-Factor". Jest również ambasadorem L'Oreal Paris.

strona oficjalna: www.cherylcole.com