Dubdiver

Dubdiver fot. facebook.com/Dubdiver-54844655729/

Dubdiver

kraj: Niemcy

gatunek: downbeat, electronic, chillout, world-lounge, global beats, asian underground

Dubdiver to otwarty projekt studyjny zainaugurowany przez niemieckiego muzyka Stefana Korna. Korn razem z grupą pozostały pasjonatów tworzą swoje przeboje w takich stylach jak downbeat, eletctronica, chillout, world-lounge, global beats, asian underground oraz ambient chillout. Dubdiver to projekt wyjątkowo dynamiczny, który z każdym kolejnym włączającym się do niego artystą, nabiera nowego poziomu artyzmu oraz wyrazu. Korn dzięki swojemu projektowi tworzy muzykę, która przenika człowieka do samej głębi. Zarówno on, jak i jego stale ewoluująca formacja to artyści pełni pomysłów, którzy dają muzyce nowy wymiar wolności.

Tworząc przebojów od deep chillu po broken beats, Stefan Korn zabiera każdego w prawdziwa muzyczną ucieczkę, przynosząc niesamowity wręcz wymiar relaksu.

Album „Mind Travels” został wyjątkowo ciepło przyjęty przez krytyków oraz środowisko muzyczne. Jest on dynamicznym połączeniem subtelnie ewoluujących dźwięków, które żywo pobudzają wyobraźnię każdego słuchacza.

Od wydania kolejnego albumu „Liquid Meditations” Stefan był wyjątkowo zajęty, angażując się w nowe projekty artystyczne z najróżniejszymi artystami.

Muzyka Dubdiver to wyraz niesamowitej artystycznej wizji nacechowanej elektronicznymi dodatkami oraz bitami pochodzącymi z najróżniejszych kultur. Efekt jest zwyczajnie magiczny, stanowiący delikatną syntezę organicznych instrumentów, które przechodzą w żywiołowe rytmy i nie pozwalają usiedzieć w miejscu i porywają wprost na parkiet.