Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 38395, ID obiektu: 38651

Duff Disco

Duff Disco

Duff Disco

Wszystko o brytyjskim producencie i DJ'u - bio, kariera, dyskografia

Duff Disco

kraj: Wielka Brytania

gatunek: british disco, house

Duff Disco to projekt muzyczny brytyjskiego Dj’a oraz producenta Jeremy’ego Duffy, który swoje utwory tworzy w stylach british disco oraz house.

Duff Disco dzięki swojej unikalnej wizji oraz perfekcyjnemu łączeniu różnorodnych sampli, znacznie wybija się na tle muzycznej konkurencji. Jego utwory posiadają w sobie to specyficzne „coś”, co przyciąga słuchacza pozostawiając każdorazowo po sobie uczucie pewnego muzycznego niedosytu. Duffy od początku swojej kariery muzycznej dał się poznać jako artysta, który potrafi zapewnić jedynie najwyższy wymiar muzycznych uniesień, wkładając w każdy utwór całego siebie.  Jego największym sukcesem jest wyjątkowo dobrze przyjęty remix Dana Blacka „Symphonies”, dzięki temu kawałkowi Duff Disco zaistniało w szerszej świadomości muzycznej, a publiczność coraz uważniej zaczęła śledzić poczynania artysty. Sukces ten można śmiało nazwać punktem zwrotnym w karierze muzyka. Do tej pory zremixował on wiele hitów chociażby takich zespołów jak: The Thin White Duke, The Red Hot Chilli Peppers, Mark Morrison, Steve Miller Band oraz Stretch, które biją rekordy sprzedaży na serwisie Juno.

Jeremy Duffy idzie jak burza przez londyńską rzeczywistość disco-house’ową. Jego pełna dedykacja oraz umiejętności, zapewniły mu respekt w całym wyspiarskim środowisku muzycznym. Duff Disco to perfekcyjna odskocznia od skostniałych muzycznych schematów. Duffy zabierze każdego w melodyczną podróż, która dostarczy całej masy pozytywnych muzycznych przeżyć. Artysta cały czas się rozwija, ciągle dookreślając swoją muzyczną wizję współpracując między innymi z takimi gwiazdami jak: Flying Lotus, Pinch, Martyn, Commix, Ramadanman, Pariah oraz Kode 9. Jest to jedna z nowych wschodzących gwiazd house’u, która ma potencjał na wyjątkowo jasne zabłyśnięcie w przyszłości.