Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35023, ID obiektu: 35155

Elcho

Elcho

Elcho

Wszystko o brytyjskim duecie Elcho: kariera, biografia, dyskografia, trasy, single

Elcho

kraj: Wielka Brytania

gatunek:

Elcho to brytyjskie chilloutowe duo, które swoimi unikalnymi utworami, coraz szybciej toruje sobie drogę na scenie muzycznej. Grupa tworzona jest przez Steve’a Islesa oraz Jamie Cullum. Elcho powstało w 2004 roku od razu dynamicznie ruszając z tworzeniem piosenek, które można określić jedynie jako epickie. Połączenie wysokiej jakości dźwięku z prostymi strukturami, tworzy unikalną mieszankę zdolną utrafić w potrzeby najbardziej wymagających słuchaczy.  Elcho to prawdziwy powiew melodycznej, chillowej świeżości. Na początku artyści tworzyli muzykę zarówno na potrzeby filmów jak i seriali. Jednak nie była to droga dla nich. Poprzez połączenie swoich umiejętności pisarskich oraz produkcyjnych, muzycy stworzyli praktycznie linię produkcyjną dla nowych utworów. 

Powołując do życia Elcho muzycy skupili się na stworzeniu wysublimowanych dzieł, które potrafiłyby idealnie połączyć wyjątkowe, zapadające w pamięć wokale (współpracowali już z takimi muzykami jak: Esther Alexander, Amy Bullman oraz Rachel Thomas) z rozwiniętą, uporządkowaną struktura muzyczną. Styl Elcho jest jak długo wyszukiwany element układanki, znaleziony dopełnia praktycznie każdy obraz muzyczny.

Elcho miało swój wkład w dwa albumy Cafe Del Mar oraz zdobyło sobie wysokie miejsca na listach przebojów pisząc dla Kirsty Hawkshaw. Artyści współtworzyli wiele hitów „Space Between” został nazwany zbiorem prawdopodobnie najlepszych chillowych tracków 2005 roku.

Elcho to coś prawdziwie niesamowitego pod względem muzycznym. Duo przyniesie każdemu słuchającemu całą masę niesamowitych melodycznych przeżyć, które z pewnością będzie ciężko zapomnieć. Ich muzyka to najprawdziwszy wyraz lata.