Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35180, ID obiektu: 35320

Elliot Moss

Elliot Moss

Elliot Moss

Wszystko o Elliocie Moss - kariera, bio, albumy, trasy koncertowe, festiwale, kolaboracje

Elliot Moss

kraj: USA

gatunek: indie pop, muzyka elektroniczna

Elliot Moss to młody amerykański multiinstrumentalista, twórca piosenek, producent oraz aranżer, który niedawno zaistniał na szerszej scenie muzycznej. Jego debiutancki album „Highspeeds” wydany w 2015 roku szybko przyniósł mu uznanie zarówno ze strony krytyków muzycznych, jak i amerykańskiej publiczności. Moss nagrał wszystkie partie muzyczne oraz remiksy samemu, był również odpowiedzialny za całość produkcji – w efekcie „Highspeeds” to jego muzyczne dziecko.

Elliot potrafi efektywnie przykuć uwagę publiczności, dzięki swojej wyjątkowej wizji muzycznej. Jest to artysta wyjątkowo dynamiczny, pochodzący z rodziny o długiej historii artystycznej. Dzięki temu w jego utworach oraz mixach przebrzmiewa wiele poziomów, inspirowanych najróżniejszymi źródłami oraz gatunkami muzycznymi. Twórczość Mossa to szczególnego rodzaju powiew melodycznej świeżości. Mimo dość krótkiej kariery, grono jego fanów nieustannie się powiększa. Świadczy to o zdolności artysty do wpasowywania się w ciągle zmieniające gusta odbiorców oraz siłę przebicia jego wizji spośród innych nowych artystów.

Od 2014 roku Moss często grywa koncerty razem z swoją pięcioosobową formacją. Grany materiał to głównie kawałki z „Highspeeds”. Wystąpienia na żywo Elliota zawsze cieszą się dużym wzięciem, przynosząc moc niezapomnianych pozytywnych wrażeń.  Jest to artysta, przed którym wróżona jest wielka kariera muzyczna. Dotychczas grał on, między innymi jako suport dla takich formacji jak: Cold War Kids, Digitalism oraz Nada Surf, zagrał również na festiwalu SXSW w 2015 roku.

Elliot Moss