Few Wolves

Few Wolves fot. facebook.com/fewwolves

Few Wolves

kraj: Dania

gatunek: electronica

Few Wolves to duńskie duo, które tworzą Morten Kolding oraz Nick Naes. Muzycy swoją wspólną karierę muzyczną, z najnowszym „wilczym” projektem rozpoczęli niedawno, jednak bardzo szybko zdobywają sobie uznanie oraz coraz szerszy rozgłos na całym świecie. Zarówno Kolding jak i Naes to muzycy z dużym doświadczeniem, którzy byli już wcześniej zaangażowani we współpracę z innymi formacjami oraz pracowali przy różnorodnych projektach muzycznych. Efekt nabytych doświadczeń kumuluje się w twórczości Few Wolves.

Ich pierwsze Ep zatytułowane „Smile” wydane w 2015 roku zostało szybko zaakceptowane zarówno przez publiczność oraz środowisko krytyków muzycznych. Few Wolves to powiew elektronicznej melodycznej świeżości, która potrafi przynieść prawdziwe oderwanie, dzięki głębokim, przenikającym do samej głębi przekazom lirycznym. Few Wolves posiada niepowtarzalny klimat, który potrafi udzielić się każdemu słuchającemu – przeboje muzyków, nadają się zarówno do leniwego zalegania na fotelu czy kanapie, jak i potrafią przynieść mocny zastrzyk pozytywnej energii.

Liryczna głębia pozwala myślom swobodnie, spokojne płynąć, przez co szybko przywraca zaburzoną równowagę, między duszą i ciałem. Few Wolves to projekt muzyczny, którego rozwój z coraz większym zainteresowaniem zaczyna śledzić, stale powiększające się grono zdeklarowanych fanów. Przed tym duńskim muzycznym duetem otwiera się prawdziwie obiecująca przyszłość. Na firmamencie elektro istnieje nowa gwiazda – która nazywa się Few Wolves. Jeśli szukamy prawdziwie unikalnej muzycznej odskoczni od codziennych skostniałych, melodycznych schematów, to dotychczasowa twórczość tych artystów zza miedzy, będzie strzałem w dziesiątkę.