Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 37155, ID obiektu: 37355

Georg Levin

Georg Levin

Georg Levin

Wszystko o artyście - biografia, kariera, dyskografia, single

Georg Levin

kraj: Niemcy

gatunek: dance

Georg Levin, a raczej Georg von den Bussche to niemiecki wokalista, twórca piosenek oraz producent muzyczny, który od lat ubogaca swoją wyjątkową twórczością międzynarodową scenę muzyczną. Georg kojarzony jest głównie z muzyką dance, jednak artysta sam siebie określa jako pasjonata rocka oraz soulu. Z jakiejkolwiek strony by na to nie spojrzeć, naleciałości tych stylów można odnaleźć w jego melodycznych kompozycjach. Georg potrafi doskonale połączyć ze sobą gatunki, które na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie do siebie nie przystawać. Ta umiejętność często sprawia, że Levin nazywany jest człowiekiem, który z niemożliwego potrafi zrobić możliwe.

Georg zaistniał w świadomości odbiorców w 2003 roku wydając swój debiutancki album, nakładem niemieckiej wytwórni Sonar Kollektiv. Krążek „Can’t Hold Back” szybko zdobył mu uznanie na ciągle kształtującej się scenie niemieckiej muzyki elektronicznej. Świeżość oraz wyjątkowa jak na tamte czasy unikalność artystycznej wizji, szybko wybiła Georga na tle działającej muzycznej „konkurencji”, dając mu stabilny impet do rozwoju swojej kariery. W niedługim czasie pod muzyczny baner Levina zaczęły garnąć się coraz szersze rzesze zdeklarowanych fanów, oczekujących więcej i więcej wymyślnych kompozycji, które perfekcyjnie utrafiały w zmieniające się muzyczne gusta. Levin za swój artyzm ceniony jest daleko poza granicami swojej ojczyzny. W trakcie swojej kariery stworzył on wiele remixów dla oraz z czołowymi światowymi Dj’ami.

Każdy release Levina jest kompozycją, która przynosi całą masę unikalnych muzycznych doznań oraz spory zastrzyk pozytywnej energii. W efekcie jego przeboje zwyczajnie się nie nudzą, ale wchodzą na stałe w skład codziennych muzycznych playlist, ubogacając rzeczywistość setek tysięcy fanów na całym świecie. Twórczość tego artysty stanowi doskonałą odskocznię w zabieganym, znormalizowanym świecie przynosząc ze sobą wydajne odprężenie, które stanowi prawdziwy muzyczny balsam na wszelkie rany.