Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Goloka

Goloka fot. facebook.com/G0L0KA

Goloka

kraj: brak informacji

gatunek: electro, ambient, folk

Goloka to nie tyle formacja muzyczna, co bajkowy melodyczny kolektyw, dostarczający wielowymiarową muzykę łączącą w sobie mantrę, ambient, electro, folk, trance oraz warianty operowe. Wachlarz stylów jest tutaj wręcz niesamowity. Artyści w swoich kompozycjach pokazują, że można perfekcyjnie połączyć ze sobą gatunki, które na pierwszy rzut oka są całkowicie przeciwstawne.

Efekt jest zwyczajnie magiczny, wymiaru muzyki tej formacji nie da się jednoznacznie zaszufladkować do jednego stylu. Ich wizja cały czas ewoluuje, stanowiąc prawdziwy obraz zmieniającej się oraz tętniącej życiem muzyki. Goloka w środowisku muzycznym to prawdziwy ewenement. Ich wizja nastawiona jest na dostarczanie słuchaczom prawdziwe unikalnych oraz wyrafinowanych melodycznych połączeń, które na długo zapadają w pamięć, pozostawiając po sobie swego rodzaju muzyczne katharsis.

Goloka to połączenie muzyki sakralnej wywodzącej się z zamierzchłych czasów, z żywiołowością współczesnych gatunków. Jest to prawdziwa transcendentalna trampolina muzyczna wybijająca słuchacza w kosmos – zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Każdy utwór to prawdziwa celebracja siły życiowej, która melodycznie porywa do tańca, nie pozostawiając na słuchającym suchej nitki. Anielski wokal Eleny Molni przynosi prawdziwe oderwanie od codziennych trosk zabieganego, znormalizowanego świata.

Goloka to unikalna muzyczna ekstrawagancja, która z roku na rok coraz szybciej znajduje drogę do serc i umysłów słuchaczy. Jeśli szukamy czegoś prawdziwie niesamowitego, do dołączenia w poczet naszej codziennej playlisty, to kompozycje Goloki będą tutaj strzałem w dziesiątkę. Duża dawka pozytywnych wrażeń oraz możliwość odwiedzenia krainy czystego melodycznego geniuszu jest tutaj gwarantowana.