Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ja Rule

Ja Rule

Ja Rule

Kiedy pierwszy raz usłyszał hip-hop, postanowił zostać raperem. Niepokorny już od dziecka. Mimo tego, że rodzice zabraniali mu słuchać muzyki, którą kochał, to on przynosił do domu płyty i słuchał je po kryjomu przed rodziną.

Ja Rule, a właściwie Jeffrey Atkins, urodził się 29 lutego 1976 roku w Queens, dzielnicy Nowego Jorku. Pseudonim „ Ja Rule”, pochodzi od skrótu “ Jeffrey Atkins Represents Unconditional Love's Existence”.

Amerykański aktor, raper, laureat wielu nagród muzycznych, m.in. MTV Video Awards i World Music Award. Młody Ja Rule, uczył się w Junior Hight School we Floral Park w Nowym Jorku. Wówczas poznał Aishę Murray, swoją przyszłą żonę, z którą się ożenił się w 1991 roku. Mają trójkę dzieci, Jordana, Juniora Jeffreya oraz Brittney. Cała rodzina zamieszkuje w posiadłości w New Jersey.

Kiedy Jeffrey był mały, zmarła jego siostra w skutek problemów z układem oddechowym. Pochodził z rodziny religijnej, jego rodzice nie pozwalali mu słuchać hip-hopu. Jednak Jeffrey miał za nic ten zakaz i w tajemnicy przed rodzicami, słuchał płyt z hip-hopem. Ja Rule w swojej karierze wydał wiele piosenek, które stawały się hitami, takie jak np. Mesmerize, The Reign czy Clap Back. 

Do tej pory nagrał 8 albumów. Ostatnia płyta - "The Renaissance Project" ukazała się w 2012 roku.

Wystąpił w takich filmach jak "Szybcy i Wściekli", "Straszny Film 3" czy "Back in the Day".

Oficjalna strona internetowa: www.jarule.net