Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35789, ID obiektu: 35954

Joe Hertz

Joe Hertz

Joe Hertz

Wszystko o brytyjskim producencie - bio, kariera, festiwale, współprace, single

Joe Hertz

kraj: Wielka Brytania

gatunek: electronica, R&B

Joe Hertz to brytyjski producent muzyczny tworzący swoje kompozycje poprzez unikalne łączenie wyszukanych wstawek instrumentalnych, R&B, przenikających wokali oraz deep house’u. Hertz w dostarczanych utworach daje prawdziwy popis swoich niesamowitych umiejętności, które sprawiają, że spod jego ręki wychodzą prawdziwie melodyczne majstersztyki. Efekt jest zwyczajnie magiczny – zdolny przeniknąć słuchającego do samej głębi i nie pozostawić na nim muzycznej suchej nitki.

Hertz zaistniał w szerszej świadomości muzycznej dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi „At Your Touch” w 2016 roku, który szybko przebił się na tle artystycznej konkurencji zapewniając muzykowi rozgłos, po którym nowi fani coraz uważniej zaczęli śledzić jego artystyczne poczynania. Joe poza wydawaniem swoich autorskich kompozycji bierze się również za remixy utworów znanych gwiazd i formacji. Wśród niektórych wymienić można takie jak: Chris, Malinchak, Basecamp oraz MØ.

Singiel „Isolate” stanowi prawdziwie urzekający galimatias melodycznych kombinacji łączących ze sobą zaraźliwe basy oraz dużą ilość synthu. Utwór powstał przy współpracy z Kaleem Taylor, którego głos doskonale łączy R&B z deep housem, przywodząc na myśl twórczość Rudimental, jednak ujętą w nieco poważniejszym tonie. „Isolate” dobitnie udowadnia, że nadzieje pokładane w Hertzie nie idą na marne. W efekcie jego przyszłe releasy są coraz bardziej wyczekiwane przez niecierpliwiących się fanów.  

Mimo swojego stosunkowo niedawnego zaistnienia w świadomości odbiorców, Hertz coraz lepiej ugruntowuje swoją pozycję, dając jasno do zrozumienia, że jego muzyczna gwiazda może jaśnieć jedynie mocniej. Świadczy o tym chociażby jego release „Stay Lost” będący wyładowaną po brzegi solidną dawką pozytywnej muzycznej energii, wyrażonej w łatwej do strawienia sekwencjach popowych z basowym backgroundem w elektronicznej otoczce. Jest to release, który po odsłuchaniu praktycznie nie chce wyjść z głowy.  Większość kompozycji Hertza można usłyszeć na serwisie SoundCloud.

Joe Hertz