Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35962, ID obiektu: 36131

Julie Anne

Julie Anne

Julie Anne

Wszystko o filipińskiej piosenkarce - bio, kariera, dyskografia

Julie Anne

kraj: Filipiny

gatunek: pop

Julie Anne San Jose (urodzona 17 maja 1994) jest filipińską piosenkarką, modelką, aktorką oraz telewizyjną celebrytką, która dzięki swojemu młodzieńczemu dynamizmowi, doskonale odnajduje się nie tylko na filipińskiej scenie artystycznej.

Julie została uhonorowana za swój album zatytułowany „Julie Anne San Jose” przez filipiński rynek muzyczny prestiżową nagrodą „Diamond Record Award” za odniesienie dużego sukcesu komercyjnego. Krążek sprzedał się w obrębie Filipin w liczbie ponad 150 tysięcy egzemplarzy. Jej drugi album „Deeper” wpisał się w początkowe pasmo sukcesów artystki, rozchodząc się w liczbie 45 tysięcy i pokrywając się szybko trzykrotną platyną.

Julie do promocji szeroko wykorzystuje Internet. Dzięki swoim streamom na portalu YouTube jej covery – w tym przeboju Nicki Minaj „Super Bass” obejrzano już przeszło 18 milionów razy.

Swoją karierę z show-biznesem San Jose rozpoczęła mając zaledwie trzy lata, kiedy to przystąpiła do edycji małej miss Filipin. Rozwój jej dalszej kariery musiał później zaczekać kilka lat. W 2005 roku wzięła udział w konkursie Popstar Kids, prowadzonym przez wokalistkę R&B Kyla. Mimo niezdobycia pierwszego miejsca udało jej się stać częścią Sugarpop – show dla dzieci, w którym śpiewała rozmaite piosenki. Doświadczenia te pozwoliły na doszlifowanie stale rosnących umiejętności wokalnych oraz zdobycie profesjonalnych kontaktów, które w przyszłości pomogły Julie na rozpędzenie swojej kariery.

W 2010 roku Julie rozpoczęła prawdziwą karierę solową. Do tego czasu zrobiła się z niej już profesjonalna artystka o dookreślonej muzycznej wizji, która dokładnie wiedziała, co i w jaki sposób chce przekazać światu swoją muzyką. Jej umiejętności śpiewu, tańca oraz gry aktorskiej szybko zjednywały serca i umysły odbiorców.

Jej kompozycje muzyczne stanowią ciekawą odskocznię w codziennych melodycznych schematach. Mimo, że artystka na mainstreamowej scenie muzycznej istnieje niezbyt długo, to doskonale potrafi ona się przebić ze swoim muzycznym przekazem przez ogrom światowej konkurencji. San Jose żywo angażuje się w rozliczne projekty artystyczne (nie tylko muzyczne), ubogacając swoją obecnością wiele sfer show-biznesu. Z każdym rokiem zdobywa sobie ona coraz większe rzesze fanów oraz wydaje nowe zjawiskowe releasy, z których każdy stanowi odbicie nowo zdobytych doświadczeń. Julie Anne tworzy muzykę inspirowaną samym życiem, dzięki temu jej przebojów nie tyle się słucha, co intensywnie przeżywa, swobodnie utożsamiając się przekazem.

Julie Anne