Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 18398, ID obiektu: 18435

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber

Bieber Justin

Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 roku. Jest kanadyjskim wokalistą pop/R&B. 

Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 roku. Jest kanadyjskim wokalistą pop/R&B.

Odkryty został za sprawą serwisu YouTube, przez swojego przyszłego menedżera Scootera Brauna. Wkrótce Justin nawiązał współpracę z Usherem i podpisał kontrakt z Island Records. W maju 2009 roku został wydany pierszy singiel wokalisty, zatytułowany "One Time", zaś w listopadzie miała miejsce premiera małej płyty "My World", która szybko pokryła się platyną.

Debiutancki album "My World 2.0" ukazał się w marcu 2010 roku i promowany był singlem "Baby" - utwór był najczęściej komentowanym utworem w historii serwisu YouTube. Drugi album "Under the Mistletoe" ukazał się w listopadzie 2011 roku i zawierał utwory o tematyce świątecznej.

W 2012 roku ukazała się kolejna płyta Justina Biebera - "Beleive". Na krążku ościnnie pojawili się między innymi Kanye West i Drake.  28 lutego premierę miał utwór "Live My Life" formacji Far East Movement, nagrany z udziałem Justina. Bieber nagrał też akustyczną wersję tego albumu, która w sklepach pojawiła się w styczniu 2013 roku. 

Jakiś czas temu brytyjski "The Observer" opublikował raport mówiący, że Justin Bieber jest postacią bardziej wpływową w sferze sieci społecznej, niż Barack Obama lub Dalajlama. Według Jana Hoffmana z "The New York Times", popularność wokalisty wynika w dużej mierze z jego kanału w serwisie YouTube; na długo przed premierą minialbumu "My World", internetowe widea Justina notowały miliony odsłon.

Na 25. marca 2013 roku zapowiadany był pierwszy koncert Justina Biebera w Polsce. To gigantyczne przedsięwzięcie odbędzie się w Łodzi, w hali Atlas Arena.

Oficjalna strona artysty: www.justinbiebermusic.com

Justin Bieber

fot. http://justinpictures.org

Nazwa Klasa Sekcja Priorytet
Dokument Purpose Album 1
Dokument Believe Album 1
Dokument My World 2.0 Album 1
Dokument Under the Mistletoe Album 1
Dokument Justin Bieber & BloodPop - Friends Album 1