Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kilo Kish

Kilo Kish fot. facebook.com/kkilokish

Kilo Kish

kraj: USA

gatunek: pop

akisha Kimberly "Kish" Robinson (urodzona 10 maja 1990) znana lepiej pod swoim scenicznym pseudonimem, jako Kilo Kish jest amerykańską wokalistką, songwriterką, aranżerką, malarką oraz designerką, która od kilku lat wywiera niesamowity wpływ na praktycznie każdą sferę artystyczną. Kish dzięki swojemu dynamizmowi oraz głowie pełnej pomysłów, co chwila angażuje się w nowe projekty, nie tylko muzyczne.

W efekcie jej popularność cały czas rośnie, a artystka zyskuje nowe inspiracje do tworzenia swoich zjawiskowych kompozycji muzycznych. Stylu Kish nie można jednoznacznie zakwalifikować tylko do pojedynczego gatunku. Artystka w swojej twórczości bierze to, co najlepsze z licznych form, tworząc urzekające oraz wybitnie unikalne kompozycje, których artyzm znacznie wybija ją na tle innych muzyków.  

W jej przebojach da się usłyszeć elementy zaczerpnięte z takich gatunków jak: alternative, hip hop, experimental, psychedelic, pop, neo-psychedelia oraz new wave. Zdolność do perfekcyjnego oraz praktycznie intuicyjnego łączenia, często przeciwstawnych do siebie aspektów muzycznych sprawia, że spod ręki Kish wychodzą kompozycje zdolne przeniknąć słuchającego na wskroś. Każdy nowy release zapada głęboko w pamięć, dając solidny zastrzyk pozytywnej energii oraz wyjątkowych muzycznych uniesień.

Słuchając kompozycji Kilo Kish odbiorca każdorazowo odnajduje w nich coś nowego, dzięki temu jej utwory zapewniają wiele godzin wyrafinowanego muzycznego odlotu, zwyczajnie się nie nudząc. Wielopoziomowość to jedna z wizytówek Kish, dzięki której jej fama z roku na rok nieustannie rośnie.

Mimo stosunkowo krótkiego czasu działania na międzynarodowej scenie muzycznej, artystka coraz bardziej podbija serca i umysły słuchaczy. Jej releasy jak chociażby mixtape „K+” czy single „Watergun” oraz „Navy” stanowią wyjątkową odskocznię od skostniałych muzycznych schematów. Kish w rekordowym wręcz czasie wyrobiła sobie renomę prawdziwej profesjonalistki. W efekcie, czego jest ona zapraszana do udziału przy realizacji licznych projektów muzycznych z czołowymi światowymi artystami. Każda współpraca oraz wystąpienie daje Kilo szerszą muzyczną perspektywę, pozwalając na jeszcze lepsze dotarcie swojej unikalnej wizji. Dzięki temu fani na całym świecie z każdym kolejnym releasem Kilo, otrzymują dostęp jedynie do maksymalnie dopracowanych utworów, które są w stanie doskonale zaspokoić ich muzyczne potrzeby.

Kilo Kish jest artystką, przed którą wróżona jest prawdziwie wielka kariera. Jej gwiazda na muzycznym firmamencie z roku na rok jaśnieje coraz wyraźniej, a baza zdeklarowanych fanów powiększa się o nowe osoby. Kilo jest w stanie dostarczyć prawdziwie unikatowy wymiar muzyczny, który pozwoli na lepsze zregenerowanie wewnętrznych baterii oraz skuteczniejsze mierzenie się z codziennymi wyzwaniami. Każda playlista zyska nowy, niesamowity poziom wyrafinowanego artyzmu, dzięki dołączeniu do niej kompozycji Kilo.