Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 39175, ID obiektu: 39449

Lapsley

Lapsley

Lapsley

Znajdź informacje o brytyjskiej wokalistce Lapsley - bio, kariera, dyskografia na Radio ZET

Lapsley

kraj: Wielka Brytania

gatunek: alternative

Holly Lapsley Fletcher (urodzona 7 sierpnia 1996) lepiej znana pod swoim scenicznym pseudonimem jako Lapsley jest brytyjską wokalistką oraz songwriterką, która w tym roku zadebiutowała na międzynarodowej scenie muzycznej, wydając swój zjawiskowy krążek „Long Way Home”.

Ta młodziutka piosenkarka coraz pewniej idzie po artystycznych deskach, zwracając na siebie uwagę zarówno środowiska krytyków muzycznych, jak i stale powiększających się rzesz odbiorców. Duży wpływ ma na to unikalność jej muzycznej wizji, która przekłada się na tworzenie kompozycji znacznie wybijających się na tle tego, co rynek ma do zaoferowania. Lapsley tworzy muzykę z pogranicza alternatywy inspirując się między innymi takimi stylami jak: electronic, ambient oraz R&B. Jej świeża oraz przemyślana wizja doskonale wpisuje się w muzyczne potrzeby odbiorców wyczekujących nowej, orzeźwiającej melodycznej bryzy

Przed wydaniem swojego debiutanckiego krążka Lapsley grała i śpiewała z dużą ilością lokalnych kapel w Merseyside area. Doświadczenia te pomogły jej dookreślić się muzycznie oraz pozwoliły na stabilne budowanie zaplecza fanów.

Do swojej promocji Lapsley w dużej mierze wykorzystuje Internet. Jej Ep zatytułowane „Monday” przesłuchano już ponad 500 tysięcy razy na serwisie Soundcloud.

W 2014 roku Lapsley otworzyła swoim występem Glastonbury Festiwal. Single oraz Ep poprzedzające album „Long Way Home” pokazują jak szybko kunszt Lapsley ewoluował. Jej kompozycje, to prawdziwie nowy muzyczny wymiar inspirowany najlepszymi elementami wielu melodycznych stylów.

Lapsley swoją twórczością daje wyraźny sygnał w świat, że na muzycznym firmamencie coraz bardziej jaśnieje nowa, warta śledzenia gwiazda. Poszukując nowego wykonawcy do swojej codziennej playlisty, który będzie w stanie zapewnić odskocznię od skostniałych muzycznych schematów, warto zainteresować się kompozycjami Lapsley. Z całą pewnością będzie to decyzja, której sobie szybko pogratulujemy.

Lapsley