Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 38421, ID obiektu: 38677

Lazy Hammock

Lazy Hammock

Lazy Hammock

Wszystko o brytyjskiej wokalistce - bigrafia, kariera, dyskografia

Lazy Hammock

kraj: Wielka Brytania

gatunek: soul, chillout

Lucie Burns znana lepiej pod swoim scenicznym pseudonimem, jako Lazy Hammock to brytyjska artystka, producentka, wokalistka, Dj’ka, remixerka oraz prezenterka radiowa o ugruntowanej pozycji nie tylko w angielskiej przestrzeni muzycznej.

Lazy Hammock znana jest przede wszystkim ze swoich kompozycji oraz remixów łączących w sobie inspiracje zaczerpnięte z soulu oraz szeroko pojętej muzyki chilloutowej. Efekt jest zwyczajnie magiczny. Burns doskonale potrafi wpasować się w wysublimowane wymagania nowoczesnych słuchaczy, dostarczając im najwyższą jakość muzyki w fantastycznej otoczce. Jej zarówno solowe, jak i kompilacyjne utwory stanowią stały element tysięcy codziennych playlist słuchaczy na całym świcie. Wymiar muzyczny Lazy Hammock daje każdemu idealną odskocznię, na chociaż chwilową ucieczkę od problemów codziennego zabieganego świata i podróż w krainę czystego melodycznego geniuszu. Kompozycji Burns niejednokrotnie nie da słuchać się inaczej, niż z mocno przyciśniętymi do uszu słuchawkami, byle tylko nie uronić nawet najmniejszej nuty oraz słowa.

Poza solową produkcją, artystka występuje u boku siedmioosobowego składu, dając liczne koncerty na żywo. Każde pojawienie się Lazy Hammock przyciąga szerokie rzesze wygłodniałych muzycznie słuchaczy, którzy mają pewność, że nasycą się tym, co prawdziwie w muzyce najlepsze. Performance Lucie jest porywający, artystka posiada niesamowitą zdolność do szybkiego zjednywania sobie publiczności. W efekcie jej wystąpień nie tyle się słucha, ale bardzo intensywnie przeżywa, będąc żywo zaangażowanym w pokaz przez każdą mijającą sekundę.

Lazy Hammock w swoich późniejszych releasach prezentuje stale powiększający się wachlarz muzycznych inspiracji czerpanych z najróżniejszych stylów. W jej kompozycjach można dosłuchać się elementów zaczerpniętych z house’u, nu-jazzu, drum ‘n bassu, soulu oraz reggae. Artystka nie daje jednak żadnemu z tych gatunków dominować w swoim przekazie, płynnie przechodząc między jedną ekstremą, a drugą. W efekcie każdy słuchacz jest w stanie znaleźć coś dla siebie w jej zjawiskowych kompozycjach, które zabierają odbiorcę w wyjątkowo zróżnicowaną muzyczną podróż. Melodyczna wirtuozeria dopełniana jest poprzez uwznioślony poetycki przekaz, który trafia w samo sedno ludzkiej istotny, przynosząc solidny zastrzyk pozytywny emocji oraz sprawiając, że energia aż buzuje w człowieku.

Lazy, na co dzień poza tworzeniem własnej muzyki czynnie udziela się przy realizowaniu różnorodnych projektów muzycznych – prowadzi między innymi kursy letnie dla młodych wokalistów, songwriterów oraz producentów.

Chociaż póki, co artystka wydała jeden solowy album, to jej kompozycje były dołączane do jednych z najważniejszych światowych kompilacji. Pojawiała się ona również u boku największych światowych sław muzyki elektronicznej, dokładając istotną cegiełkę do rozwoju tego oraz innych gatunków muzycznych.

Lazy Hammock to nie tyle odskocznia od codziennych skostniałych schematów, co prawdziwe muzyczne wakacje. Twórczość tej brytyjskiej artystki jest w stanie szybko naładować wewnętrzne akumulatory i dać energię potrzebną do mierzenia się na powrót z zabieganych światem. Szukając muzyki, która doskonale nada się zarówno na leniwe popołudnia spędzone na kanapie, jak i takiej która będzie w stanie rozpalić imprezowy parkiet, nie powinniśmy przechodzić obok opcji oferowanych przez Lazy Hammock obojętnie.