Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35195, ID obiektu: 35336

Lisa Roti

Lisa Roti

Lisa Roti

Szczegołowo o karierze i bio Lisa Roti - ciekawostki, trasy koncertowe, wyróżnienia

Lisa Roti

kraj: USA

gatunek: pop

Lisa Roti to amerykańska wokalista, songwriterka, producentka, aktorka oraz prezenterka, która swoją twórczością wywarła i w dalszym ciągu wywiera duży wpływ na rozwój całej amerykańskiej sfery show biznesu.

Wizja muzyczna Lisy przyniosła jej międzynarodowe uznanie w kręgach zarówno odbiorców, jak i krytyków muzycznych. Roti tworzy swoje jazzowe przeboje inspirując się doświadczeniami nabytymi na innych polach własnej działalności. W efekcie do rąk odbiorców trafiają wyjątkowe, unikalne kompozycje, dla których scenariusz napisało samo życie.

Lisa została zauważona przez krytyków oraz szersze grono odbiorców wraz z wydaniem swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego „Comes Love”. Krążek odbił się głośnym, pozytywnym echem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, szybko przekraczając granice geograficzne w podboju zestawień muzycznych. Wystrzeliło to artystkę na orbitę popularności, stanowiąc kolejny laur w dotychczasowej koronie artystycznych sukcesów. Przenikające interpretacje jazzowych standardów, które znajdują się na krążku zagwarantowały Lisie występy w najbardziej prestiżowych spotach oraz teatrach na całym świecie. Dotychczas występowała ona między innymi w Stanach Zjednoczonych, Tajlandii, Amsterdamie, Gwatemali oraz Chinach.

Lisa to urodzona performerka, która swoimi wystąpieniami jest w stanie w kilka sekund porwać za sobą niezliczone tłumy. Jej pełne zdeklarowanie wobec sztuki nie kończy się jedynie na tworzeniu zjawiskowych piosenek. We wszystkim co robi, Lisa kieruje się wyjątkowo sprawnie działającym estetycznym kompasem, dzięki któremu jest w stanie odnaleźć się praktycznie w każdej artystycznej rzeczywistości.

Lisa traktuje swoją twórczość, jako jeden wielki proces poznawania samej siebie oraz innych ludzi. Dzięki temu jej twórczość posiada prawdziwie unikatowy wyraz, co słychać wyraźnie na kompozycjach znajdujących się na jej debiutanckim albumie „Comes Love” z 2005 roku. Lisa Roti to wielopoziomowa artystka, której twórczość (nie tylko muzyczna) stanowić będzie idealną odskocznię od codziennego zabieganego świata.

Lisa Roti