Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35209, ID obiektu: 35351

Lizzy Pattinson

Lizzy Pattinson

Lizzy Pattinson

Życie i twórczość Lizzy Pattinson - kariera, bio, albumy, trasa koncertowa,

Lizzy Pattinson, Pattinson Lizzy

kraj: Wielka Brytania

gatunek: pop, rock alternatywny

Elizabeth "Lizzy" Pattinson to brytyjska wokalistka oraz songwriterka, której styl głęboko zakorzeniony jest w popie oraz rocku alternatywnym. Dzięki unikalnej muzycznej wizji oraz pełnemu zorientowaniu na dostarczanie swoim odbiorcom jedynie tego, co najlepsze, kompozycje tworzone przez Lizzy nabierają wyjątkowej mocy. Są one zdolne szybko, sprawnie i efektywnie naładować wewnętrzne akumulatory, pozwalając na lepsze mierzenie się z wyzwaniami codzienności.

Lizzy bardzo szybko wspinała się po szczeblach muzycznej kariery. Jej kunszt oraz specyficzna perspektywa muzyczna znacznie wybijały artystkę na tle pozostałych twórców – nie tylko w przestrzeni brytyjskiej. W efekcie pierwszych releasów artystka szybko zaczęła sobie zdobywać popularność poza rodzimym Londynem, a jej muzyki nie dało się zatrzymać granicami geograficznymi.

W trakcie swojej kariery wokalistka współpracowała z kilkoma bardzo rozpoznawalnymi światowymi formacjami. Do jednych z najważniejszych należą chociażby brytyjski projekt muzyczny Aurora, czy niemieckie duo Milk & Sugar, w którym Lizzy była główną gościnną wokalistką. Nagrany z duetem track „Let The Sun Shine” zdobył sobie pierwszą lokatę w notowaniu muzycznym Hot Dance Club Billboardu.

W 2008 roku nastąpił nagły skok w popularności Pattison, dzięki nagraniu partii wokalnych do filmu „Zmierzch”, w którym jej brat Robert Pattison grał jedną z głównych ról. Głos Lizzy można usłyszeć między innymi na tracku „Who Are They?”. W 2011 roku artystka użyczyła swojego głosu do kolejnej części filmu Zmierzch: Przed Świtem.

Lizzy Pattison w trakcie swojej kariery wykazywała i dalej wykazuje niespotykany młodzieńczy dynamizm. Mimo upływu lat jej kompozycje nie tracą na aktualności dalej potrafiąc przynieść solidny zastrzyk pozytywnej energii. Muzyka Lizzy doskonale nadaje się zarówno na imprezę, jak i na spokojne popołudnia spędzone z mocno przyciśniętymi do uszu słuchawkami. Dyskografia tej artystki jest wypakowana po brzegi utworami, które bez wątpienia przyniosą wiele godzin pozytywnych muzycznych doświadczeń. Lizzy Pattison razem ze swoją twórczością to idealna muzyczna odskocznia od skostniałych melodycznych schematów, więc warto dać się zaskoczyć tym, co przygotowała dla swoich słuchaczy.

Lizzy Pattinson