Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 35310, ID obiektu: 35468

Loin brothers

Loin brothers

Loin brothers

Wszystko o zespole Loin brothers - trasy koncertowe, dyskografia, nagrody muzyczne,

Loin brothers

kraj: Australia

gatunek: alternatywa

Loin Brothers to muzyczne duo tworzone przez Johna Salive oraz Dj’a Silivio. Ta australijska formacja przez okres kilku lat wyjątkowo ubogacała międzynarodową scenę muzyczną, dając słuchającym na całym świecie dostęp do prawdziwie unikalnych, innowacyjnych oraz niecodziennych kompozycji.  

Łączenie z sobą zjawiskowych gitarowych riffów oraz elementów electro, szybko sprawiło, że Loin Brothers idealnie wstrzelili się w muzyczne potrzeby szerokich rzesz odbiorców. Ich debiutancki singiel zatytułowany „Heavy Helmet” zaraz po wydaniu odbił się głośnym oraz pozytywnym echem w całej przestrzeni muzycznej. W efekcie Loin Brothers z dnia na dzień znaleźli się w centrum zainteresowania, stanowiąc długo wyczekiwany powiew muzycznej świeżości. Ich unikalna wizja szybko zjednała pod dumnie powiewający muzyczny sztandar, wielotysięczne rzesze wygłodniałych muzycznie fanów. W efekcie duet zaczął coraz częściej występować w lokalnej przestrzeni, każdorazowo przyciągając na swoje koncerty mnóstwo ludzi. Słuchacze nigdy nie zawiedli się na jakości otrzymywanego performance’u, wychodząc z koncertów przenikniętymi na wskroś niesamowitymi doświadczeniami muzycznymi oraz wyładowani wręcz buzującą pozytywną energią.

W trakcie swojej kariery Loin Brothers zremixowali wiele utworów z repertuarów wielu czołowych gwiazd światowej sceny muzycznej. Dzięki temu zapisali się oni na kartach muzycznej historii tworząc hity, które stanowiły oraz w dalszym ciągu stanowią bogatą inspiracyjną pożywkę dla licznych światowych twórców.

Loin Brothers to prawdziwie niecodzienna formacja, z bardzo unikalnym podejściem do samego pojęcia muzyki. Poszukując zjawiskowego muzycznego wymiaru, który pozwoli nam się skutecznie oderwać od codziennych skostniałych melodycznych schematów, warto zwrócić się w stronę kompozycji, które wyszły spod ręki Loin Brothers. Będzie to decyzja, której bez wątpienia bardzo szybko sobie pogratulujemy.

Loin brothers