Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patryk Kumór

Patryk Kumór fot. facebook.com/PatrykOfficial

Patryk Kumór

kraj: Polska

gatunek: pop

Patryk Kumór to niesamowicie wrażliwy muzyk, który konsekwentnie pnie się po sczeblach kariery muzycznej w Polsce. Patryk w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków, a to za sprawa wydania debiutanckiej płyty (album „13”), a także niezwykłej charyzmie muzyka.
W 2014 roku artysta został nominowany przez radio Eska do finału Sopot Top Trendy Festiwal, oraz zdobył nominację w kategorii: Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards. 
We wrześniu 2014 roku rozpoczęły się prace nad drugim wydawnictwem, a jego premiera odbyła się 10 Marca 2015 r. Druga płyta muzyka trafiła do sprzedaży w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii. 
Na płycie pojawili się także bardzo dobrze znani goście m.in Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes oraz legenda polskiej gitary Grzegorz Skawiński (Kombii). 
Teledyski i nagrania z koncertów umieszczane w serwisie YouTube, już dawno przekroczyły, łącznie, kilkanaście milionów wyświetleń. Patryk mocno integruje się ze swoimi fanami jest z nimi w stałej interakcji - co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków, wielokrotnie był zapraszany na tzw. Spotkania motywacyjne dla młodzieży. Angażuje się także w szereg akcji charytatywnych. 
Uwagę odbiorców zaskarbił sobie naturalnością i łamaniem barier idola-niedostępnego celebryty.