Zamknij

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym. To młoda gwiazda Hollywood

Piotr Krajewski
16.07.2019 10:24
Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym aktor to młoda gwiazda Hollywood
fot. Everett Collection / East News

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym o królu rock and rolla, który wyreżyseruje Baz Luhrmann. Młody aktor jest wschodzącą gwiazdą Hollywood i coraz częściej pojawia się w głośnych produkcjach. W filmie o Elvisie Presleyu zobaczymy też na pewno Toma Hanksa.

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie

Austin Butler jako Elvis Presley w nowym filmie biograficznym. Reżyser Baz Luhrmann, który stworzył m.in. „Wielkiego Gatsby’ego” czy „Moulin Rouge!”, zdecydował, że to właśnie ten młody aktor zagra legendarnego króla rock and rolla. O rolę Presleya ubiegali się też podobno m.in. Harry Styles, Miles Telle, Ansel Elgort i Aaron Taylor-Johnson.

>> Riley Keough, czyli 29-letnia wnuczka Elvisa Presleya. Jest aktorką! [ZDJĘCIA]

W słynnym Hollywood 27-letni Butler uchodzi za jedną z największych wschodzących gwiazd amerykańskiego przemysłu filmowego. Tylko w tym roku zobaczymy go w dwóch głośnych filmach: „Pewnego razu... w Hollywood” Quentina Tarantino i „Truposze nie umierają” Jima Jarmuscha.

Film biograficzny o Elvisie Presleyu ma opowiadać historię wieloletniej relacji artysty z jego menadżerem Tomem Parkerem, którego zagra Tom Hanks. Reżyser pokaże drogę Presleya do sławy i czasy, kiedy był już wielką gwiazdą.

Dokładna data premiery filmowej biografii Elvisa Presleya nie jest na ten moment znana. Obraz trafi do kin najprawdopodobniej pod koniec 2020 roku. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK