Zamknij

Autorki "Asereje" zagrają w Polsce - fani zaskoczeni. Jak zmieniły się wokalistki?

03.12.2021 11:51
Las Ketchup
fot. EAST NEWS

Las Ketchup, autorki hitu "Asereje" wystąpią w Polsce. Okoliczności koncertu wzbudzają kontrowersje, a fani nie kryją swojego zdziwienia występem. 

Las Ketchup to hiszpańska grupa dziewczęca złożona z trzech sióstr, która wylansowała przebój "Asereje". W teledysku wokalistki poza śpiewaniem chwytliwego refrenu wykonywały również charakterystyczny układ taneczny, który był nieodłącznym elementem każdej imprezy tamtych lat.

Las Ketchup, autorki hitu "Asereje" wystąpią w Polsce

Od premiery wielkiego hitu, który przyniósł piosenkarkom międzynarodową sławę w przyszłym roku minie dokładnie 20 lat. Niezapomniany singiel sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie, co przyniosło sukces również debiutanckiemu albumowi formacji.

Po bardzo głośnym debiucie Las Ketchup pojawiły się na Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach w 2006 roku. Od tamtego czasu na temat zespołu stało się znacznie ciszej. Artystki grywają koncerty, jednak nie udało im się powtórzyć sukcesu "Asereje". Zespół niedługo zagra w Polsce.

Las Ketchup na koncercie "Murem za polskim mundurem"

Las Ketchup wystąpi na koncercie "Murem za polskim mundurem" organizowanym przez Telewizję Polską. Jak czytamy w oświadczeniu stacji, "wydarzenie jest wyrazem wsparcia dla służb mundurowych strzegących polskich granic". W sieci pojawiły się głosy, że przebój "Asereje" nie do końca pasuje do wzbudzającego kontrowersje charakteru wydarzenia.

Oprócz Las Ketchup na scenie w Mińsku Mazowieckim mają wystąpić: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Elwira Mejk z Trubadurami, Oceana, Loona, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega.

Las Ketchup. Jak dziś wyglądają wokalistki śpiewające "Asereje"?

Chociaż wokalistki Las Ketchup nie są już tak popularne jak 20 lat temu, nadal mają sporą grupę fanów. Dlatego członkinie formacji nie przestają być aktywne w social mediach.