Zamknij

Piękny hołd dla Avicii na festiwalu Tomorrowland! [WIDEO]

Redakcja
23.07.2018 12:43
Avicii
fot. twitter.com/265rza

Hołd dla DJ-a Avicii na tegorocznym festiwalu Tomorrowland w Belgii. W trakcie występu Nicky'ego Romero fani rozłożyli wielką flagę Szwecji, na której pojawiło się także zdjęcie zmarłego artysty. Przypomnijmy, że 20 kwietnia Avicii popełnił samobójstwo.

Avicii: hołd na festiwalu Tomorrowland

Piękny gest fanów na trwającym festiwalu Tomorrowland w Belgii. Podczas koncertu popularnego holenderskiego DJ-a Nicky’ego Romego kilkadziesiąt osób rozłożyło ogromną flagę Szwecji ze zdjęciem zmarłego Avicii. Pojawił się na niej także napis: „Pewnego dnia odejdziesz z tego świata, więc żyj życiem, które zapamiętasz”. W internecie pojawiło się wiele zdjęć i nagrań z tego momentu.

Avicii nie żyje. Oficjalna przyczyna śmierci

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami.

Avicii, a tak naprawdę Tim Bergling, zmarł 20 kwietnia w wieku 28 lat podczas pobytu w stolicy Omanu, gdzie spędzał wakacje. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym. Przez kilka dni oficjalna przyczyna śmierci DJ-a pozostawała nieznana. Wiadomo, że szwedzki artysta zmagał się od kilku z lat z problemami psychicznymi i zdrowotnymi, m.in. cierpiał na ostre zapalenie trzustki.

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK