Zamknij

Ostatnie chwile życia DJ Avicii. Artysta był widziany na jachcie w Omanie [ZDJĘCIE]

Redakcja
23.04.2018 09:52
Avicii
fot. Reimschuessel / Splash News/ EAST NEWS

DJ Avicii nie żyje. Artysta został znaleziony martwy w stolicy Omanu. Amerykański portal „TMZ” dotarł do zdjęcia, które zostało zrobione dzień przed jego nagłym zgonem. Ostatnie chwile życia artysta spędzał czas na jachcie wspólnie ze swoimi znajomymi.

Avicii nie żyje. Zdjęcie na jachcie dzień przed śmiercią [FOTO]

Portal „TMZ” opublikował jedno z ostatnich zdjęć DJ Avicii, które zrobiono w czwartek, dzień przed śmiercią artysty. Na fotografii widzimy Szweda w towarzystwie dwójki znajomych. Ostatnie chwile Avicii spędzał na jachcie u wybrzeży Maskatu w Omanie.

W ręku Avicii trzymał szklankę z napojem — nie wiadomo jednak, czy był to alkohol. Przypomnijmy, że od kilku lat DJ zmagał się z problemami zdrowotnymi, które miały być spowodowane m.in. nadużywaniem alkoholu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Śmierć DJ-a Avicii. Jest już pierwszy raport policji z Omanu

Śmierć DJ Avicii

28-letni Avicii został znaleziony martwy w piątek, 20 kwietnia, w stolicy Omanu — Maskacie. Rodzina artysty poinformowała, że oficjalną przyczyną śmierci DJ-a było samobójstwo.

Zobacz także

Kurort Muscat Hills Resort, w którym Avicii był obecny przed śmiercią, wydał specjalny komunikat. Przedstawiciele ośrodka przyznali, że artysta był w świetnym nastroju podczas swojego pobytu w Omanie.

Zobacz także

RadioZET.pl/tmz.com/PK