Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ostatnie chwile życia DJ Avicii. Artysta był widziany na jachcie w Omanie [ZDJĘCIE]

23.04.2018 09:52

DJ Avicii nie żyje. Artysta został znaleziony martwy w stolicy Omanu. Amerykański portal „TMZ” dotarł do zdjęcia, które zostało zrobione dzień przed jego nagłym zgonem. Ostatnie chwile życia artysta spędzał czas na jachcie wspólnie ze swoimi znajomymi.

Avicii fot. Reimschuessel / Splash News/ EAST NEWS

Avicii nie żyje. Zdjęcie na jachcie dzień przed śmiercią [FOTO]

Portal „TMZ” opublikował jedno z ostatnich zdjęć DJ Avicii, które zrobiono w czwartek, dzień przed śmiercią artysty. Na fotografii widzimy Szweda w towarzystwie dwójki znajomych. Ostatnie chwile Avicii spędzał na jachcie u wybrzeży Maskatu w Omanie.

W ręku Avicii trzymał szklankę z napojem — nie wiadomo jednak, czy był to alkohol. Przypomnijmy, że od kilku lat DJ zmagał się z problemami zdrowotnymi, które miały być spowodowane m.in. nadużywaniem alkoholu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Śmierć DJ-a Avicii. Jest już pierwszy raport policji z Omanu

Śmierć DJ Avicii

28-letni Avicii został znaleziony martwy w piątek, 20 kwietnia, w stolicy Omanu — Maskacie. Rodzina artysty poinformowała, że oficjalną przyczyną śmierci DJ-a było samobójstwo.

Kurort Muscat Hills Resort, w którym Avicii był obecny przed śmiercią, wydał specjalny komunikat. Przedstawiciele ośrodka przyznali, że artysta był w świetnym nastroju podczas swojego pobytu w Omanie.

RadioZET.pl/tmz.com/PK

Oceń
Tagi