Zamknij

Ostatnie zdjęcia DJ-a Avicii. Pozował z fanami na kilka dni przed śmiercią [FOTO]

Redakcja
21.04.2018 14:06
Avicii
fot. www.instagram.com/avicii/

Niezwykle popularny DJ Avicii nie żyje. Artysta został znaleziony martwy w Maskacie, stolicy Omanu. W sieci można zobaczyć ostatnie zdjęcia szwedzkiego DJ-a, które zostały zrobione w jednym z kurortów kilka dni przed jego nagłą śmiercią. Na fotografiach widzimy uśmiechniętego Aviciiego w towarzystwie fanów.

Avicii nie żyje. Ostatnie zdjęcia szwedzkiego DJ-a

Zobacz także

Na kilka dni przed swoją śmiercią 28-letni Avicii był widziany w Muscat Hills Resort, gdzie pozował do zdjęć z fanami.

Jak podaje portal „Expressen”, Avicii był bardzo zadowolony z pobytu w Omanie i planował zostać w arabskim kraju nawet kilka dni dłużej.

Specjalny komunikat w sprawie śmierci DJ-a Avicii wydał także wspomniany ośrodek Muscat Hills Resort, w którym Szwed był obecny. W związku z otrzymywaniem wielu wiadomości od internautów przedstawiciele kurortu poinformowali, że nie udzielają żadnych informacji na temat pobytu artysty w Omanie.

- Ciesząc się swoim pobytem u nas Avicii wydawał być się w dobrym nastroju. Był niezwykle przyjazny w stosunku do wszystkich. Bardzo cieszyliśmy się jego towarzystwem i jesteśmy załamani informacjami o jego śmierci. Kondolencje dla rodziny, przyjaciół i wszystkich jego fanów – czytamy we wpisie Muscat Hills Resort na Instagramie.

Nagła śmierć Aviciiego

28-letni Avicii został znaleziony martwy w piątek, 20 kwietnia, w stolicy Omanu – Maskacie. Oficjalna przyczyna śmierci Tima Berglinga nie została jeszcze ujawniona. Wiadome jednak, że DJ od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi – cierpiał na ostre zapalenie trzustki, usunięto mu także woreczek żółciowy i wyrostek robaczkowy.

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

Zobacz także

RadioZET.pl/people.com/PK