Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Avicii nie żyje. Rodzina DJ-a wydała oficjalne oświadczenie

24.04.2018 12:00

Mija kolejny dzień od nagłej śmierci DJ-a Avicii. Rodzina artysty postanowiła wydać oświadczenie, w którym podziękowała fanom za wsparcie i dobre słowa.

Avicii fot. instagram.com/avicii/

Avicii nie żyje. Oświadczenie rodziny

Po kilku dniach od śmierci DJ-a Avicii jego rodzina zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie. Bliscy podziękowali wszystkim fanom i muzykom, którzy oddali hołd szwedzkiemu artyście.

Chcielibyśmy podziękować za wsparcie oraz miłe słowa na temat naszego syna i brata. Jesteśmy naprawdę wdzięczni wszystkim, którzy kochali muzykę Tima i mają bezcenne wspomnienia z jego utworami. Dziękujemy wszystkim za podjęte inicjatywy mające na celu uhonorowanie Tima: publiczne zgromadzenia, dzwony kościelne wybijające jego muzykę, hołdy na Coachelli i momenty ciszy na całym świecie. Jesteśmy wdzięczni za uszanowanie prywatności w trakcie tego trudnego czasu. Chcielibyśmy, aby tak zostało — czytamy w komunikacie rodziny Avicii.

Avicii nie żyje. Nagła śmierć w Omanie

Avicii zmarł w wieku 28 lat podczas wakacyjnego pobytu w stolicy Omanu. Jego ciało zostało znalezione 20 kwietnia w pokoju hotelowym. Rodzina artysty poinformowała, że oficjalną przyczyną śmierci DJ-a było samobójstwo.

Rodzina zmarłego nie poinformowała na ten moment, kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/variety.com/PK

Oceń
Tagi