Zamknij

Śmierć DJ-a Avicii. Rodzina podała szczegóły pogrzebu!

Redakcja
23.05.2018 11:05
Avicii
fot. instagram.com/avicii/

Avicii zmarł 20 kwietnia w stolicy Omanu — Maskacie. Rodzina nieżyjącego DJ-a opublikowała oficjalne oświadczenie na temat pogrzebu. Bliscy poinformowali, że ceremonia pogrzebowa będzie miała charakter prywatny.

Avicii nie żyje. Szczegóły pogrzebu

Rodzina DJ-a Avicii opublikowała oficjalne oświadczenie na temat ceremonii pogrzebowej. Zdecydowano, że w pogrzebie wezmą udział jedynie najbliżsi Avicii. Komunikat pojawił się na stronie internetowej magazynu „Billboard”.

Było wiele zapytań dotyczących uroczystości pogrzebowej Tima Berglinga, znanego fanom muzyki jako Avicii. Rodzina Bergling potwierdza, że pogrzeb będzie miał charakter prywatny i odbędzie się w obecności najbliższych Tima. Media są proszone o uszanowanie tej decyzji — czytamy w oświadczeniu.

Rodzina DJ-a Avicii nie podała terminu pogrzebu.

Avicii nie żyje. Oficjalna przyczyna śmierci

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami.

Avicii, a tak naprawdę Tim Bergling, zmarł w wieku 28 lat podczas pobytu w stolicy Omanu, gdzie spędzał wakacje. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym. Przez kilka dni oficjalna przyczyna śmierci DJ-a pozostawała nieznana. Wiadomo, że szwedzki artysta zmagał się od kilku z lat z problemami zdrowotnymi, m.in. cierpiał na ostre zapalenie trzustki.

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK