Zamknij

Avicii był w sekretnym związku z czeską modelką. Dziewczyna pokazała zdjęcia!

Redakcja
27.04.2018 15:25
Avicii
fot. instagram.com/terezakacerova/

Avicii zmarł 20 kwietnia. Z jego nagłą śmiercią wciąż nie może pogodzić się wielu fanów. Tereza Kačerová, czeska modelka, opublikowała wzruszające wpisy na swoim Instagramie, w których przyznaje, że była w związku ze zmarłym DJ-em. Czeszka podzieliła się z internautami wspólnymi zdjęciami z Avicii.

Avicii nie żyje. Sekretny związek z czeską modelką

Nagła śmierć DJ-a Avicii była szokiem nie tylko dla fanów jego twórczości. Po podjęciu decyzji o zaprzestaniu koncertów szwedzki artysta skupił się przede wszystkim na tworzeniu w spokoju nowej muzyki i życiu prywatnym, o którym niechętnie opowiadał w mediach.

Okazuje się, iż przed śmiercią Avicii żył w sekretnym związku z modelką Terezą Kačerovą. Teraz Czeszka zdecydowała się powiedzieć o wszystkim głośno i wyznała na swoim Instagramie, że była dziewczyną DJ-a.

Kačerová opublikowała kilka długich oraz wzruszających wpisów na temat zmarłego chłopaka. Przyznała, że para była w sobie bardzo zakochana i miała w planach założenie rodziny — Tereza wybrała już nawet imię dla córki.

Modelka podzieliła się wieloma intymnymi historiami, które przeżyła razem z Avicii. Opowiedziała, że DJ uwielbiał opiekować się i spędzać czas z jej synem Lucasem, a w wolnych chwilach para zakochanych m.in. oglądała wspólnie „Harry’ego Pottera” czy spędzała spokojnie czas w domu.

Wspólne ZDJĘCIA Avicii i Terezy Kačerovej:

Avicii popełnił samobójstwo. Rodzina opublikowała oświadczenie

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami. „Nie dał już rady. Chciał spokoju” — czytamy w oświadczeniu bliskich. Przypomnijmy, że Avicii zmarł 20 kwietnia w Omanie, gdzie spędzał wakacje. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym.

Zobacz także

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK