Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Avicii nie żyje. Była dziewczyna DJ-a opublikowała wzruszający wpis

21.04.2018 12:36

Avicii, jeden z najsłynniejszych DJ-ów ostatnich lat, nie żyje. Tuż po śmierci szwedzkiego artysty poruszający komunikat opublikowała na Instragramie jego była dziewczyna Emily Goldberg. Wraz ze wzruszającym wpisem dodała wspólne zdjęcia z Aviciim.

Avicii fot. www.instagram.com/emilygoldberg89/

Avicii nie żyje. Wzruszający wpis jego byłej dziewczyny na Instagramie

Śmierć Aviciiego to ogromny szok dla fanów muzyki elektronicznej, jak i najbliższych mu osób. Emily Goldberg, była dziewczyna szwedzkiego DJ-a, opublikowała wzruszający wpis na Instagramie, w którym pożegnała się ze zmarłym artystą.

„Chodź, kochanie, nie skreślaj nas. Wybierz mnie, a pokażę Ci miłość”. To tekst piosenki, którą Avicii napisał dla mnie. Szkoda, że nie byłam w stanie sprostać. Byliśmy razem dwa lata, był moim najbliższym powiernikiem i najlepszym przyjacielem. Wciąż zbieram myśli i dziękuje Wam za wszystkie miłe słowa. Obudźcie mnie, kiedy to wszystko się skończy, bo nie chcę, żeby to było prawdą – napisała Emily Goldberg na Instagramie i dodała dwa wspólne zdjęcia z Timem Berglingiem.

Była dziewczyna udostępniła też screena jednej z prywatnych rozmów z Avicii.

Avicii: nagła śmierć szwedzkiego DJ-a

28-letni Avicii został znaleziony martwy w piątek, 20 kwietnia, w stolicy Omanu – Maskacie. Oficjalna przyczyna śmierci Tima Berglinga nie została jeszcze ujawniona. Wiadome jednak, że DJ od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi – cierpiał na ostre zapalenie trzustki, usunięto mu także woreczek żółciowy i wyrostek robaczkowy.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi