Zamknij

Będzie nowa płyta DJ-a Avicii? Jest komentarz jego menadżerki

Redakcja
24.05.2018 10:25
Avicii
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Minął już ponad miesiąc od śmierci DJ-a Avicii. W mediach zaczęły pojawiać się niepotwierdzone informacje na temat nowego albumu zmarłego artysty. Plotki postanowiła skomentować Diana Baron, menadżerka Avicii.

Nowa płyta Avicii

W szwedzkich mediach zaczęły pojawiać się doniesienia na temat nowej płyty DJ-a Avicii. Jako pierwsza napisała o tym strona „Aftonbladet”. Portal poinformował, że rodzina zmarłego artysty spotkała się z przedstawicielami wytwórni płytowej i zgodziła się na wydanie nowego albumu jeszcze w tym roku.

Głos w sprawie postanowiła zabrać teraz Diana Baron, która była menadżerką DJ-a Avicii. Potwierdziła, że informacje o nowej płycie są nieprawdziwe.

Tim pracował nad nowym materiałem i dzielił się tym na Instagramie w tym roku. Na ten moment wszelkie informacje o zaplanowanej premierze albumu są tylko plotkami pochodzącymi od pełnych nadziei fanów, którzy kochali Tima i jego muzykę — skomentowała Diana Baron.

Avicii nie żyje. Szczegóły pogrzebu

Rodzina DJ-a Avicii opublikowała oficjalne oświadczenie na temat ceremonii pogrzebowej. Zdecydowano, że pogrzeb będzie miał charakter prywatny i wezmą w nim udział jedynie najbliżsi Avicii. Nie poinformowano o terminie pogrzebu.

Avicii, a tak naprawdę Tim Bergling, zmarł 20 kwietnia w stolicy Omanu — Maskacie, gdzie spędzał wakacje. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym.

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami.

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK