Zamknij

Avril Lavigne ostrzega przed groźną boreliozą. Przyznała, że leżała w łóżku przez 2 lata!

Redakcja
23.10.2018 12:10
Avril Lavigne
fot. Youtube (ABC News)

Avril Lavigne powróciła niedawno z piosenką „Head Above Water”. Śpiewa w niej o walce z boreliozą, z którą zmaga się od 2014 roku. W najnowszym wywiadzie dla „Billboard” opowiedziała o najgorszym okresie w jej życiu.

Avril Lavigne ostrzega przed boreliozą

Ostatnie lata były niezwykle trudne dla Avril Lavigne. Od 2014 roku artystka jest chora na boreliozę. Choroba zmusiła ją do przerwania kariery. We wrześniu powróciła z zupełnie nowym singlem „Head Above Water”, w którym nawiązuje do swojego zdrowia.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu „Billboard” 34-latka opowiedziała o najtrudniejszych momentach walki z boreliozą i zwróciła uwagę na trudność jej zdiagnozowania. Przez długi czas kanadyjska piosenkarka nie wiedziała, że zmaga się właśnie z tą chorobą.

W trakcie trasy koncertowej w 2014 roku zaczęła czuć się obolała i wiecznie zmęczona. Wielu lekarzy nie potrafiło prawidłowo zdiagnozować jej stanu zdrowia. W końcu wsparcia udzieliła jej Yolanda Hadid, matka znanych modelek Gigi i Belli Hadid. Kobieta także zmagała się z boreliozą i poleciła artystce sprawdzonych specjalistów.

Leżałam w łóżku przez dwa lata. To insekt — kleszcz — więc bierzesz antybiotyki i zabijasz go. Ale to sprytny robak. Przemienia się w cystę i musisz brać jeszcze inne antybiotyki w tym samym momencie. Bardzo długi czas byłam źle diagnozowana, przez co miałam przechlapane — powiedziała artystka.

Avril Lavigne przyznała również, że pewnej nocy, kiedy spała w jednym łóżku z mamą, ledwo była w stanie oddychać. Czuła, jakby tonęła. Pogodziła się wtedy ze śmiercią i zaczęła odmawiać modlitwę.

Cała sytuacja była inspiracją do stworzenia później piosenki „Head Above Water”, najnowszego singla zapowiadającego kolejny album Kanadyjki.

Ostatnia płyta Avril Lavigne ukazała się w 2013 roku. Jak przyznała 34-letnia artystka, „Head Above Water” to pierwszy utwór, którą stworzyła podczas ciężkiej walki z boreliozą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/eonline.com/PK