Zamknij

BARANOVSKI w nowym singlu "Czułe miejsce" [WIDEO]

Piotr Krajewski
20.08.2019 12:50
BARANOVSKI Czułe miejsce nowy singiel z debiutanckiej płyty
fot. mat. prasowe

BARANOVSKI zaprezentował najnowszy singiel zatytułowany „Czułe miejsce”. To kolejna zapowiedź, po m.in. hitach „Dym” i „Luźno”, debiutanckiej płyty 28-letniego artysty, która ukaże się już jesienią tego roku.

BARANOVSKI w nowym singlu „Czułe miejsce”

BARANOVSKI odkrywa kolejną kartę swojego debiutanckiego albumu i prezentuje nowy singiel „Czułe miejsce”. Jak przyznaje sam artysta, najnowsza piosenka jest dla niego niezwykle ważna.

„Czułe miejsce” to piosenka, która zwraca uwagę na wszechobecną potrzebę zaglądania w czyjeś życie. Zbyt lekko i zbyt szybko przychodzi nam ocenianie innych. Ze skrawków informacji wyrabiamy sobie zdanie o drugiej osobie i w tym wszystkim łatwo poddajemy się złym emocjom — mówi artysta.

Do nowej piosenki powstał wyjątkowy teledysk, w którym w roli głównej pojawia się sam BARANOVSKI. Wideoklip został stworzony przez, znany już wcześniej ze świetnych klipów Pezeta, Smolika i Króla, duet Andiamo. Tym obrazkiem w prawdziwy sposób postanowili pokazać złożoność życia młodych ludzi na wsi w Polsce - ukłonić się ich ciężkiej pracy, ale też uchwycić chwile ich beztroskich rozrywek i poczucia wolności, tak ważne dla wszystkich, niezależnie od miejsca pochodzenia. To jednocześnie nostalgiczne odwołanie do wspomnień wakacyjnych wyjazdów do rodziny na wsi, w których niejeden widz zobaczy zapewne część swojej własnej historii.

„Czułe miejsce” to kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty BARANOVSKIEGO zatytułowanej „Zbiór”. Premierę albumu zaplanowano na jesień tego roku. Promowały go dotąd single „Dym”, „Luźno”, „Zbiór” i „Mamo”.

Wojciech Baranowski po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w trakcie czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jego castingowy występ z utworem „Here Comes the Sun” The Beatles zachwycił jurorów. Wielu fanów polskiej muzyki może kojarzyć Wojtka także z koncertów popularnej elektronicznej grupy XXANAXX, z którą artysta przez wiele lat współpracował. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK