Zamknij

BARANOVSKI z teledyskiem do przeboju „Dym” [WIDEO]

Redakcja
10.04.2018 15:13
Baranovski Laura Breszka
fot. mat. prasowe

Muzyczne odkrycie Radia ZET, młody wokalista i songwriter Baranovski w końcu może pochwalić się teledyskiem do swojego pierwszego oficjalnego singla. W teledysku do przebojowego „Dymu” gościnnie wystąpiła znana z programu „SNL Polska” aktorka Laura Breszka.

Niektórzy pamiętają Baranovskiego z udziału w jednym z wokalnych talent show. Inni kojarzą z koncertów grupy XXANAXX, z którą od dwóch lat występuje jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Przyszedł jednak czas, aby na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. W sercu najmocniej grają mu tacy artyści jak Tom Odell, James Bay, Paolo Nutini, Kaleo, Sohn i Chet Faker. Wszystkie te inspiracje jeszcze w tym roku będzie można usłyszeć na jego debiutanckiej płycie. Na razie wokalista i muzyk powoli, acz konsekwentnie odkrywa kolejne karty.

„Dym” to krótka historia o relacji utkwionej w najgorętszym z żywiołów. Płomień i dym. Pod ich przykrywką kryje się burzliwy związek, który finalnie okazuje się wypalać i jak to z ogniem bywa, czeka na nieuniknione wygaśnięcie — opowiada o swoim singlu Baranovski.

W sieci pojawił się właśnie oficjalny wideoklip promujący singiel. W wyreżyserowanym przez Michała Jagiełło teledysku Baranovski wystąpił razem z aktorką Laurą Breszką, która jest znana m.in. z polskiej edycji „Saturday Night Live”.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK