Zamknij

BARANOVSKI z teledyskiem do nowego singla „Hey” [WIDEO]

Redakcja
21.05.2018 16:27
BARANOVSKI
fot. mat. prasowe

Jego debiutancki singiel „Dym” to jeden z ulubionych przebojów ostatnich miesięcy wśród słuchaczy Radia ZET. Teraz przyszła pora na kolejną zapowiedź pierwszej płyty BARANOVSKIego, czyli singiel „Hey”. W sieci pojawił się oficjalny teledysk promujący nową piosenka.

BARANOVSKI — Hey. Nowy teledysk

„Hey” to kolejna, po świetnie przyjętym przez słuchaczy Radia ZET singlu „Dym”, zapowiedź debiutanckiego albumu BARANOVSKIego. W nowym utworze artyście zależy przede wszystkim na pokazaniu swojej wszechstronności, otwartości i odwagi przy tworzeniu muzyki. Piosenka „Hey” łączy w sobie ostre gitarowe riffy z elektronicznymi elementami.

ZOBACZ TAKŻE: BARANOVSKI w Radiu ZET. Występ na żywo z singlem „Dym”

Kariera BARANOVSKIego rozwija się z miesiąca na miesiąc, a debiutujący artysta otrzymuje coraz więcej koncertowych propozycji. Jego świetny występ podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu sprawił, że Wojtek zadebiutuje już niedługo na jeszcze większej festiwalowej scenie. 2 czerwca wystąpi na Orange Warsaw Festival 2018, którego patronatem jest Radio ZET.

Kim jest artysta pod tajemniczym pseudonimem BARANOVSKi? To Wojciech Baranowski, który po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jego castingowy występ z utworem „Here Comes the Sun” The Beatles zachwycił jurorów. Wielu fanów polskiej muzyki może kojarzyć Wojtka także z koncertów popularnej elektronicznej grupy XXANAXX, z którą od kilku lat artysta współpracuje.

RadioZET.pl/PK